Grtalica za sneg ili nešto drugo namensko.

@spajki
Upravo iz tog razloga pitam povodom grtalice na prednji utovarivač.
@Abro
Imaš u Vaitu profi grtalicu marke Hidrac, koja ima opruge u slučaju da se zakači ivičnjak ili nešto slično, pa napraviti tako, i ja sam zainteresovan za pravljenje takve grtalice samo da naiđem na material. od jedne cevi prečnika 1000mm, se mogu napraviti 3 grtalice
 
@Abro
Imaš u Vaitu profi grtalicu marke Hidrac, koja ima opruge u slučaju da se zakači ivičnjak ili nešto slično, pa napraviti tako, i ja sam zainteresovan za pravljenje takve grtalice samo da naiđem na material. od jedne cevi prečnika 1000mm, se mogu napraviti 3 grtalice
Koja je cena te grtalice u vait-u? ako znas.
 
@Abro
Imaš u Vaitu profi grtalicu marke Hidrac, koja ima opruge u slučaju da se zakači ivičnjak ili nešto slično, pa napraviti tako, i ja sam zainteresovan za pravljenje takve grtalice samo da naiđem na material. od jedne cevi prečnika 1000mm, se mogu napraviti 3 grtalice

Nešto mi se čini da si drukčije govorio u proleće... :haha:
http://poljoinfo.com/showthread.php?413-Prednja-hidraulika/page26&highlight=prednja+hidraulika
Nema druge slike, ima preklop poluga, PH je originalna firme Hidrac
@Abro
Ako misliš za čišćenje snega ne znam koliko bi to bilo isplativo sa 130 konjaža, jedino da montiram na manji traktor ali opet ce da fali prednjeg pogona.
E moj druže... :osmeh:
 
Sad je druga priča, sneg više manje, a trebaće mi i za zemljane radove.

@miroslavk jel to možda za zatvaranje razora komšijama?
emo28.gif
:osmeh:
 
Ja sam napravio grtalicu, zahvat je 2,5m. Kupio plinsku bocu od auta za 800 dinara i od nje napravio i odlicno sluzi svrsi i vec 2 dana bez problema cistim kompletno dvoriste i ulicu da bi mogli da izadjemo autom.

Sutra cu slikati pa moze nekome da posluzi za neko privremeno resenje dok ne skupi pare za nesto ozbiljnije.
 
Mucobieno prednja grtalica za rusa 1.333 € + pdv, decembarski popust, u agropanonci, podatak iz poljo oglasnika.

- - - - - - - - - -

Zlatiborac daj neku sliku sa terena, tj grtalice u radu.
 
Nazad
Vrh