Grtalica za sneg ili nešto drugo namensko.

Hehehehe,koliko li snega taj sa peglicom moze da pogura?? hehe. Ali lepo izgleda.
 
Ovo je vec ozbilnije, malo bolje od peglice

dzgrvr.jpg
 
Ja sam negde cuo da to ima da se kupi i namontira na obicnu frezu.... ILi me taj slagao.. Posto bi i ja da to nabavim,moja freza godinama ne izlazi iz garaze...
 
Има тих малих, нисам нашао ове велике за трактор, осим нових. правио сам зимус нешто слично али без пужа па није баш добро.
 
Ja pred svaku zimu kazem da cu tako nesto da napravim i uvek prodje zima a ja nikako da napravim..:haha:
 
Niko nepise u ovu temu zar svi vole bas lopatanje?ili cemo naleto da raspravljamo o pravljenju grtalice za sneg,a sad o zatvaranju zimske brazde:haha:Jel nema neko neku ideju za pravljenje na tri tacke vesanja nazad na traktor.Ja sam stavio korpu i sanjom guram na ulicu
 
Društvo tražim slike po netu grtalice na prednjem utovarivaču, nemogu naći a znam da sam to negde video pa me interesuje ako ko zna ili ima sliku... Hvala.
 
A sta se desava kada ovo zapne za izbacen beton ili saht na ulici?Ja sam danas radio sa Rusom i kasikom dobrih 3-4 sata.Ocistio svoje dvoriste,komsijino,drugog komsije, svoju ulicu,dve sledece ulice,pa brat svoje dvoriste i ulicu,ulaz za hitnu pomoc,tatino dvoriste i to je to.Da,i kumovu rampu ispred kuce :osmeh:
 
Po nekom pravilu na donjem delu noza treba da bude guma koja dodiruje asvalt ne dozvoljava da metal zapne za nesto,tako da ne bi doslo do izledanja iz kabime kroz soferku:osmeh:
 
Nazad
Vrh