FREZA prikljucak za traktor

Ja se odlucio za indijski tarup za travu, zaista je korektan za taj novac, bez racuna naravno i na kucnu adresu.
Sad ozbiljno razmisljam i o njihovoj frezi.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
@Sicko1984 i kod mene je na termometal frezi isto pucala tu osovina. Ja sam samo odneo kod metalostrugara, on je poravnjao brusilicom obe strane, ucentrirao I zavario. Od kako je zavareno, uradila je oko 8 ha bez problema. Inace pre nego sto je pukla osovina uradila je oko 70 hektara.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Sutra ću probati da izvadim ovo parče, ako uspem skratiću osovonu (ima viška jer je pomeram samo u jednu stranu). Ako ne uspem zavariće se ako pukne ponovo stotinu eura je nova...
 
Da li IMT freza 619.2 od 1,25 metara ima čep za ispustanje ulja na deklu koji poklapa pogon lancem?Odnosno na koji nacin se odatle ulje ispusta?
 
Ima li neko iskustva sa indijskim frezama sto se prodaju u Raskoj u okolini?
Uzeo bih jednu za Tomu Vinkovic pa da vidim iskustva drugih.

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Imam ja (165cm), uzeo zimus. iz Raške...zasad nemam primedbe, šta više, prijatno iznenađen
 
U planu je za Tomu 419 da uzmem 1m radnog zahvata.
Kako se nosi ferguson sa tvojom?
Jel ima 6 nozeva po sekciji?

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nosi je odlično, jedino kad upadne do osovine motor je malo oseti...ono gde me je najviše oduševila je ledina...imao sam par komada na ovratinama voćnjaka koja je bez muke rešila...Da, ima 6 noža po sekciji...
Moraš voditi računa kod TV 419 je kod kontra okretanje kardana (vrv znaš) i da ti je potrebna inverzija, kao i kačenje u 3 tačke ako do sad nisi prepravio...Mislim da će je i on fino nositi, mada bi bilo idealno da je ona od 21ks, ali, kao što napisah, mislim da će raditi posao i 18ks.
 
E sad jesi li upucen imaju li i ove od 1m radnog zahvata 6 nozeva po sekciji ili 4?
Nisam jos nikog zvao da pitam ali po njihovim opisima u oglasima cini mi se da imaju 4.
Da da to sam odmah sve resio, prepravio kacanje u tri tacke i inverziju sam kupio.

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisam, ali mogu ti dati broj čoveka koji je meni dovezao u Smederevo...oni su tamo svi povezani, tako da on ima pravi info.
 
Da se prijavim u temu..
Zahvat 1.05m, bio sam u potrazi za indijskim ali posle vise zavlacenja i laganja odlucio sam se za ovu a bila je i jedina opcija...
Pravi porodicna firma iz Ivanjice, deluje skroz korektno, cekamo da se steknu uslovi pa da probamo.
5a55296a220d95d9f38e671095d5b8f3.jpg
b9eab9593a784357fb47413276069daf.jpg
88c3b0b3f450c5f0eaa9dbc1b8ba64d1.jpg


Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
950€ bez kardana i oni mi doterali.
Toma je 419, nadam se da ce se dobro boriti sa njom.
Nozevi su bas veliki nisam merio, ali rekao bih 20 cm sigurno

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh