Fendt

odlican stroj i stvarno je cijena vise nego dobra, cuj malo se raspitaj sa prodavacem i ak je to to kupuj jer je vise neg dobra cijena....
 
Mislim da je ovo ipak bila neka sala. Pozvao sam vise puta i sve isti odgovor da je ne postojeci broj. Cudim se ja, da ovakav traktor moze se naci za ove pare. I to ovi 275s su dosta skupi jer su uradjeni za specijalne namene, ne vidjam ih tako cesto. U svakom slucaju Tomybrzic hvala ti na pomoci. :ppozdrav:
 
lakarije je napisao(la):
Sutra ću ponovo pogledati sve ponovo,pa ćemo znati bliže.
Sta bi bila blokada anlasera?
Dali ima možda neku zaštitu od preniskog napona na akumulaturu,ili možda neki prekidač između starter brave i anlasera(nešto kao prekidač kod reduktora na IMT-u).
Pozdrav!
Vjerovatno zaštita da nebi nehotice kad motor radi pokrenuo alnaser. Na koji način je izvedeno neznam, mogu nagađat ali reći će ti doktor panonstib :ppozdrav:
 
u inter agraru ns , fendt 210 vario tms ,67500 eura + pdv i to bez prednje hidraulike i vratila . malo li je ::novac:::haha:
 
Po mojim preracunima prednja hidraulika i vratilo kostaju 6500e. Ta je cena ovde u CH a bas me zanima koliko li kosta kod nas u Srbiji :sta:
 
Voleo bi da postoje kuce koje rade uporedjivanja, pa da mi imamo neki orijentir. Trebalo bi da znamo koji je najjeftiniji uporedjivajuci cenu i kvalitet. Za poljoprivrednika koji krvavo zaradjuje svaki dinar nista ne znaci ime koje pise na traktoru.
 
a cujte svi mi znamo sta valja i niti u jednom trenutku nisam pomislio da fendt to nije ali sto je previse previse, daj boze da se za koju godinu popravi stanje pa da svi vozimo fendtove pa nam nece trebati usporedni testovi(mada nije losa ideja) nego dobra situacija u poljoprivredi pa ce valda jedan dio nas koji prezivi ova krizna vremena mozda i kupiti fendta...
 
Evo slike jednog 310 sa svom opremom.
205xvnr.jpg
2qi5nqw.jpg
s1spba.jpg
2qi5nqw.jpg
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Fendt 210 Vario. Dosta fin traktorčić, samo je cijena paprena.

bojance je napisao(la):
Taj traktor kao da je zlatan. Stvarno neznam zasto je toliko skup:haha:
Taj traktor uopste nije skup.Nego je problem sto je nasa drzava sj...na i sto je nasim proizvodima jako mala cena,pa nemamo para za takav traktor ,a cena je sasvim realna za takav traktor.
 
Pa reci mi da imas para kao ljudi na zapadu i da su tvoji proizvodi placeni koliko bi zaista i trebali da budu placeni da li bi ti onda bilo to skupo.ako sve to pogledamo realno.a on ako je i skuplji od jd sigurno je i kvalitetniji.
 
Sacu vam ja reci kako oni ovde(CH) voze. 90% seljaka voze traktore garaze koja im je najbliza. Jer ovde nema garaze u svako selo. Od prilike je jedna garaza na 3-4 sela , a ako su sela manja onda su i garaze redje.
 
pazi po meni nije puno para za takav traktor i da imam para sigurno bi ga kupio.ali posto nemam para.mogu samo da sanjam o njemu.a to stoji da na zapadu nevoze svi Fendt-a ali i to zavisi ko sta voli pa to i vozi,govorim za ljude koji imaju para.
 
Nikada ih nisam pitao tacno kako imaju pravo na donacije. Jer neki stvarno voze ono sta pozele, a neki sastavljaju kraj s krajem. Jedino sto znam da onaj ko nije zavrsio skolu za seljaka taj nema pravo na nikakvu pomoc. Zato dete jednog seljaka ide da radi dzabe 3god kod nekog drugog u neko 10to selo. Da bi naucio zanat. Ovde nema ljubi ga majka pusti ga neka spava moj mali je nocas izaso sa drustvo. A kad se mali probudi on juri svi po kuci sto mu ne kupe sportski auto. Dali sada kapirate gde smo mi izgubili 1/2 fendta , a drugu 1/2 nam je ukrala drzava. I ta druga polovina je za nas naj nedostiznija.
 
Nazad
Vrh