Fendt

Da li neko zna doooobrog majstora koji bi mogao kompletno da sredi jedan ovakav traktor? Jedan poznanik razmislja da uveze jednog ovakvog sa mnogo radnih sati i kompletno da ga sredi da bude kao nov i zeli da se konsultuje sa dobrim majstorom i da napravi racunicu da li se to isplati.


 
Ja verujem da ovakav relativno ispravan traktor ne moze da se pretrese i dovede u stanje priblizno fabrickom sa novim gumama, majstorom i delovima bez 15000 evra.
 
ljudi pazario sam traktor zajedno sa plugom obrtacem koji je vukao taj fend neki neimeyer vollymat 3-brazni obrtac. pa kud puklo da puklo. sve izaslo 11000e u nemackoj jos put i carina oko 3000e...... jeste star ali u kakvom je stanju mislim da ce biti dobro... stici ce za mesec dana pa cu vas o svemu obavestiti....
 
ljudi pazario sam traktor zajedno sa plugom obrtacem koji je vukao taj fend neki neimeyer vollymat 3-brazni obrtac. pa kud puklo da puklo. sve izaslo 11000e u nemackoj jos put i carina oko 3000e...... jeste star ali u kakvom je stanju mislim da ce biti dobro... stici ce za mesec dana pa cu vas o svemu obavestiti....

Traktor je djavo,vuce to kod tebe bez problema.Videces....
 
vodio sam coveka koji se razume u fendtove i ima fendta i vec godinama radi sa njima i bas zna seriju 6. on ga je probao i rekao da ga ne ispustam. a svaba nije hteo da popusti sa cenom a on je kupio 712 vario da mu zameni ovaj 600 ls
 
Slažem se ,sve zavisi šta je sve dospelo za remont. Šteta što ih je gazda uslovio i neda im privatan poso,politika firme bilo bi kud i kamo svima bolje
 
Nazad
Vrh