Fendt

Bas me zanima koliko su kostale nove Rakovice 120 i 135 koji su imale menjac i prednji most kao Fendt serije 600?

Sta ti rade kad prave 100 sati u godini? Ja nagurao preko 200 sati od pocetka ove sezone :D

Rade samo svoju zemlju ~50kj (u 3-4 parcele je sve) oranje i pripremu. Nemaju zakupa ni usluga. Kupili su traktor te snage jer hoce da porade za 3 dana sve. Radice sve operacije u bliskoj buducnosti kada dobije uzane gume.:ppozdrav:
 
2h4ykw6.jpg
[/IMG]
dxlojm.jpg
[/IMG]
24orkg8.jpg
[/IMG]
f230vn.jpg
[/IMG]
2yxhlsm.jpg
[/IMG]
ie2zqs.jpg
[/IMG]
 
Sa prezentacije Fendt traktora u Sivcu utorak, Fendt Vario 1050, takodje je bila i proba traktora malo provozao Fendta 724 sa tanjiracom, i posle rucak.. bila je i prezentacija Valtre,amazon.. :) :
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Baš je bio u kvaru jedva sam se dovukao do tuda, ali ništa strašno. Dovod goriva se zaštopao, prljav tank pod zemljom. Za 6 sati rada 252 l goriva ali pokrivače je mrcina.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 
Testiranje, ima još dodatno razvučenu instalaciju i centralni kompjuter za prikupljanje svih informacija u radu.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 
Evo tu se vide kabeli. Kod nas su prošle godine iz Njemačke dolazili testirati 900 seriju a koliko je već dugo u opticaju
16fcf59e8903dddfd849c9b1dbfcaaae.jpg
.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 
Radili smo samo gdje voda leži na tabli. Fendt ko Fendt luksuz na svakom koraku. Za sad je rano govoriti valjda nema problema kao serija 900.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 
Ajd fendasi dajte neku preporuku majstora za menjac i diferencijal 615lsa
 
Cuje se neko drobljenje u menjaču ko zna sta je ,rasturanje mu ne gine..izradjeno eto sta mu je
 
Poslednja izmena:
Rasturaj pa ces naci kvar,jel i kad stoji u mestu drobi ili kad ubacis u brzinu i krenes?Ako budes rasturao obavezno menjaj lezaj spojnicke i iglicasti na snopu od rikverca.
 
Nazad
Vrh