Fendt

Samo 517 ks..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
stigla je odavno prinova ali nikako da okacim slike a i ove sto sam okacio nikako da ih okrenem kako treba pa se zbog toga izvinjavam, sve sam probao ali kad ih uploadujem okrenu se .
Uglavnom fend je 600 ls 1980 god a plug je niemeyer trobrazni obrtac kupuljeno sve od prvog vlasnika u nemackoj na prethodnoj stranici ima tih slika iz nemacke koje su normalno okrenute. traktor je bas ocuvan i ima 7008 sati probacemo ga u oranju cim skinem jecam .nadam se da ce moci da vuce...

MG]
i1zome.jpg
[/IMG]
2wg92qp.jpg
[/IMG][
IMG]
23615c.jpg
[/IMG]
f3ys6r.jpg
[/IMG]
1zlsq34.jpg
[/IMG][/IMG]
 
stigla je odavno prinova ali nikako da okacim slike a i ove sto sam okacio nikako da ih okrenem kako treba pa se zbog toga izvinjavam, sve sam probao ali kad ih uploadujem okrenu se .
Uglavnom fend je 600 ls 1980 god a plug je niemeyer trobrazni obrtac kupuljeno sve od prvog vlasnika u nemackoj na prethodnoj stranici ima tih slika iz nemacke koje su normalno okrenute. traktor je bas ocuvan i ima 7008 sati probacemo ga u oranju cim skinem jecam .nadam se da ce moci da vuce...

MG][/IMG]
[
IMG][/IMG]
[/IMG]
Koliko je izasla trgovina?
 
14000 evra plug i traktor (sve ukupno prevoz carina registracija i svi ostali troskovi...)
 
Ja sam cuo da ste traktor i plug uzeli,i cenu ,mislio sam da je u puno losijem stanju,ovako mi izgleda sasvim ok.Cestitam,neg nisam ukapiro ko si dok nisam prikolicu video.
 
Treba puno para da sakupis , nov Fendt krajem 80.-tih godina kostao od 140-160 hiljada maraka, dakle onoliko koliko danas kosta Fendt novije generajice u evrima. Nov Fendt nikad nije bio jeftin....
 
Ako je taj trakor zaista odradio svega 7k radnih casova, ovo je odlicna kupovina. Sam plug vredi mozda i dvije hiljade tako da je traktor te klase izasao ekstra povoljno.
 
Zavisi sve. Skoro sam video Claas 100ks 2007 sa 1800 sati. A ima i jedan drugi isto sticajem okolnosti Claas koji radi godisnje 100 sati Axos 340.
 
Bas me zanima koliko su kostale nove Rakovice 120 i 135 koji su imale menjac i prednji most kao Fendt serije 600?

Sta ti rade kad prave 100 sati u godini? Ja nagurao preko 200 sati od pocetka ove sezone :D
 
Zavisi sve. Skoro sam video Claas 100ks 2007 sa 1800 sati. A ima i jedan drugi isto sticajem okolnosti Claas koji radi godisnje 100 sati Axos 340.

I ja sam jednog Classa 2006god. al sa 21000 rs. sav se jadan rasklopio.Kad sedneš u njega sve škripi klima se i cima,a i mirisa pod obvezno ujutru bez njega nema brmm brmm... :osmeh:
 
Nazad
Vrh