Duvan -- opšta tema

Juče u 17:26 zvanično ubran i zadnji list.
 
Jovice, navodno da daju sve, od folije,đubriva,semena ,supstrata ili šta već treba, ja sam uzeo samo seme i supstrat, ostalo sam kupio sam obzirom da sam daleko pa nisam hteo da ih maltretiram
 
TDP "TRGOVINE BOSO" Bačka Palanka, tel.021-6o4o-660 - Vuče,rasad sam proizveo sam,dobio sam seme i supstrat, dok je u susednom selu za njih troje čovek proizveo rasad i prodavao po 250,00 din po kontejneru( gajbi ) a u kontejneru ima cca 170 biljaka to ti je recimo 1,5 din/kom
 
To je povoljnije od Alianse, nas su zaduzili na oko 1.93 din, mamu im. Koliko su tebe zaduzili za rasad, nemoj mi reci dzaba?
 
evo mog zaduženja prema duvanskoj za 1 kj, 3.ooo,oo din za 1o hiljada semenki i 3.o4o.oo din 4 džaka supstrata, sveukupno iznosi 6.o4o,oo din,i 5o kontejnera sam dobio od njih da se služim dok traju.plastenik imam ostalo sve nabavio i prvi put odgajio rasad na vodi uz veliku pomoć Alberta, ako prelistaš postove unazad videćeš kako je išlo:ppozdrav: još mi je zafalilo rasada i to sam kupio po 250,oo din po kontejeru ,tako da su to neznatni troškovi u odnosu na Alijansu jer lane sam od njih kupio rasad i koštao me 1,65 din kom, kanap i osiguranje izašlo na 240 evra za površinu od 3o ari, pa sam odlučio da to odradim sam,bilo je malo problema ali prevaziđosmo ih ( nisam ja odustao od Alijanse nego oni od mene, malo nas je u ovom delu Srema )
 
Poslednja izmena:
Ja sam cuo da se alijansa povukla iz srbije a od proizvodjaca uzimaju duvan u visini zaduzivanja neznam da li je to patka ili ovi o coki nesto gadno nam spremaju:spavam:
 
Alliansa ugovara i sledeće godine:bravo: Idemo dalje!!!
Čoka pušta buvu jer su u k.....!
Provereno!
 
narode moj dragi, nekoliko dana sam odsutan, odoh malo u Evropu, rodila mi se unuka pa moram da je vidim, vas pozdravljam i želim vam sve najbolje, tu sam još do nedelje,pozdrav
 
Nazad
Vrh