Deutz-Fahr

Nisam ga kupio novog. Ko je 90-tih godina od poljoprivrednika mogao da kupi novog Nju Holanda ? Nisam radio 3 ili 4 sezone zbog bolesti, mixer mi vrše. Oćeš da ti napišem i kada sam menjao ulje i vazduh u gumama ?
Ja sam odgovorio na pitanje kolege da li je moguće da kombajn pravi malo rs godišnje. Ja poznajem ljude koji su nekada kupili nov kombajn, nisu radili usluge i pravili malo rs.
Najnormalnije sam pitao, mislio sam da nisi dobro napisao, nema potrebe za dizanjem tenzije odmah, ali ti to izgleda volis.. A za ulje I vazdusni filter sto se mene tice, mozes da ne menjas uopste.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Da si prvo najnormalnije razmislio pre nego što si pitao ja ne bih imao potrebu da ti odgovaram. Znaš da sam ,,konfliktan" ali ne znaš da ne lažem, da ne izmišljam, da sam iskren, da sam ušao u 57-u, da ne volim spradačine i da sam precizan u onome što pišem.
 
Mogao si najnormalnije da razmisliš, pa ne bi morao da ti odgovaram. Mislio si da si me uhvatio da lažem, jbg, to nikada ne radim.
 
Ti si se samo uhvatio nekog laganja, a ja to nisam ni pomenuo. Vec sam rekao da sam mislio da si pogresio kada si pisao. Ali nebitno, samo opusteno, I nemoj se mnogo potresati, nije sve onako kao sto izgleda.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
ed6f75e7d65222749b89964c7b6949a1.jpg

43d40a0d40fcd5a1f2d579330d396f39.jpg

2d634557c658027a630b7fbe12cb9400.jpg

55f37a08a391979a6b6943bc441a395f.jpg

Kako vam se cini ovaj kombajn
Ima sjecku, klima radi, heder 4,2 i kukuruzni 5 redi
Cudno mi sto su prednje gume 24,5-32 a na njega idu u uputstvu bar tako pise
23,1-26, zasto te gume i ?
Cijena u kompletu 25000€
Vredil toliko


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nit skupo nit jeftino, to je to. Ako je neki losiji adapter mozda je i skupo. Heder ces vjerovatno morati traziti neki 3.60, sem ako nemas velike njive.

Ima dobre opreme, jos ako ima joystick milina voziti.
 
Mal je potrosac svakako, a i bolje da malo vise goriva ode nego da se zajebava sa kacenjem hedera. Nemamo mi ovde prostora za takve akrobacije
 
Šta smeta što su veće gume?Jedino ćeš da se češeš gde te ne svrbi kada dođe vreme za njihovu zamenu.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Nazad
Vrh