Claas

Ne vidim zasto bi se stavljale blokade ako moze da se nategnu opruge da lepo pliva heder po rupama. Kako moze da bude bolje sa blokadama osim ako je heder pretezak pa opruge ne mogu da se toliko nategnu.
 
Pa to. Znam da kod mene nema nikakvih blokada. Osim one crvene kočnice...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Mora. Sacuvaju se klipovi. Moze da se steluje opruga,ali onda mora posle opet da se steluje zbog zitnog hedera. Ja sam probao sa blokadama i psenicu da skidam,ali nije to to. Kad su neravne njive i ako kosim nisko hoce da zabode heder,ne pliva.
 
Ja sam ove godine odradio sve bez blokada , vecinom kukuruz stotinjak ha , ali jednom na putu mi je procurio jedan cilindar , morao skidatii i prepakivati , sad dal je do toga il mu dosao kraj neznam.
 
Ja sam blokade napravio od plinske cevi. Isekao 2 cevi po 10cm i obavezno platna i sa jedne i druge strane,hoce bez platne da osteti ono plocu na klipu
 
Ја мегу терам 8 година нисам ни знао да то треба да користим,иде и брез тога (немам онај смајли са кесом на глави да га турим оде).
 
Дали мотор 366la има чеп на блоку мотора за испуштање расхладне течности,незнам где се налази.
 
Na Dragonu je postojala slavina iza filtera za ulje, sada na Claas-u je nema a isti su motori u pitanju 352A.Tečnost sam ispuštao na crevo koje vodi iz hladnjaka, nasuo sam ako se dobro sećam 22 litre tako da je izašlo sve iz hladnjaka i bloka.
 
Славине су доле на хладњаку има их две једно поред друге и канда ништа више. Хвала вам.
 
Nazad
Vrh