Claas

Zar nije bolje da je antifriz u sistemu? Meni je to bilo muka, jos na traktorima kad dodju hladni dani, uvece ispustaj ujutru sipaj.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Jel imao neko iskustvom da mu na kombajnu izbaci gresku “signal temperature motornog ulja neispravan” i sta bi mu znacilo ta greska,kako je ukloniti u pitanju je claas tucano ?
 
Jako, jako tesko polovno. Videces kad pocnes da trazis. Novo je skupo, a polovno i kad ima brzo ode. Novo samo iz Madjarske, nikakako nemoj da zoves Almex. Zovi, al sedi na stolicu 😁
 
Jel crkao elektro motor ili zupčanici?
A sad sam video pukla osovina.
Dok sam radio u firmi koja je proizvodila podizače prozora koristili smo slične rotore i zupčanike.
Možda možeš otići i u neki servis koji premotava rotore i da vidiš s njima da li se može nešto uraditi i da li odgovara od nečega.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim sad bas dobro koji je model, al akonje crkla elektronika unutra, pod uslovom da je ima, nema remonta. Sve ostalo moze.
Imam ja kuci dva motora, slicna, al nema remonta. Crkla elektronika, stampana ploca, mikro prekidaci.
 
Mislim na osovinu. Sigurno može da se remontuje, samo što ja ne vidim (nemam iskustva sa ovim elektromotorom) gde je pukla, pa zato pitam.
 
Nazad
Vrh