Claas

ILi nov komplet ili zamenis samo ta dva puknuta dela ako ti trenutno nije do menjanja iz lose komsijskih odnosa,ja sam uzimao u firmi putnik iz petrovaradina imaju dobre lance,isti je kao i za djuru djakovica
Koju oznaku ima?Otac je trazio i za laverdu na par mesta,ali ima identican lanac kao sto trazi,ali deblji valjak...oznaka mu je S45
 
Ovaj je odradio svoje.Ja sam u Petrovaradinu kupio.Kvalitet je onako nije ni los ni neki dobar.
 
kolege dali ima neko ili zna neko nekoga ko ima klip od usta i segmentne predkorpe za kukuruz za megu 208
 
Ima u Alibunaru preko puta skole kod vulkanizera jedna rashodovana mega 208,sad neznam dal prodaje delove ili je uzeta za sopsvene potrebe,a cini mi se da toakodje ima i megu 350 za delove.
 
xlbkgz.jpg
 
Славко 91 то пала понова?
Prosle godine, kacio sam slike na prethodnim stranicama. Nego cisto sam opalio jednu slicicu prelaza preko mostica zbog kojeg smo isli drugom lenijom na neke njive. Mogu da kazem da je ovaj sklopivi heder stvarno extra stvar za uslove nenormalnog saobracaja i strasno uzanih ulica kod nas. Sto se tice preglednosti krajeva kose o kojoj se pricalo pogotovo zbog zetve soje (zbog greda koje ovaj heder ima ispred radi sklapanja) nema nikakvih problema. Kod C540 hedera se vec mora vise obratiti paznja posto su te grede duze.
 
Tvog komentara iz rada sa takvim hederom sam se i setio a i sam sam u Almexu sedeo u kombajnu koji je imao zakacen rasklopljen C540 pa sam se uverio da je preglednost slabija. Malo smo se bili uplasili i oko ovog mog C450 da ce biti slicno dok nije stigao i nije zakacen ali posle toga ipak nema jeda, te grede su dosta krace i ne smetaju.
 
To gledanje u krajeve je navika od zmaja, na classu se sasvim solidno vidi iza hedera kvalitet kosnje.
 
Prvo sam uzeo fiksni C490 koji je taman za kombajn ali je bio problem transporta - nemogucnost da sam kombajn vuce kolica vec je bio zarobljen jedan covek i traktor, nebi to bio neki problem da se ide u jedan atar i tamo radi ceo dan nego su parcele dosta usitnjene i njive rastrkane na sve strane pa su cesta selenje u toku dana iz jednog atara u drugi.
U pravu je kolega disel d-60, gledanjem pokosenog se lepo vidi visina kosnje i moze pratiti heder ali ipak prilikom zetve soje ponekad dolazi do nakupljanja lista itd na krajevima kose pa se mora voditi racuna i o coskovima.
 
Sta mislite o comandoru?Koja je razlika izmedju njega i Dominatora?Neko misljenje.Planiram da pogledam neki pa da znam nesto o njemu...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh