Claas

Sta mislite o comandoru?Koja je razlika izmedju njega i Dominatora?Neko misljenje.Planiram da pogledam neki pa da znam nesto o njemu...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
Kolko je meni poznato on nema slamotrese vec niz bubnjeva.Gde ides da gledas?

- - - - - - - - - -

Da nema neko felnu za Klasa R32?
Za koji kombajn?
 
Dvoumim se izmedju clasa i kejsa ali me kejs odbija zbog colovnih mera a privlaci aksijalni bubanj.E sad ne moze dva dobra.Inace class je kod mene u blizoj okolini,da ne imenujem i kvarim liku oglas...Ipak mi nestaje nedoumica pa boze zdravlja...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Uzeo je covek iz Kustilja Case '82god. 170ks,heder 4.9m u odlicnom stanju. Skidao je psenicu u nasem ataru,sve nas je oduvao,mene sa dominatorom i druga sa Lexionom 405. To nije normalno kako taj kombajn ide.
 
Imalo na odpadu neke od Claasa ali starijeg,ja bih rekao Merkatora.

- - - - - - - - - -

Uzeo je covek iz Kustilja Case '82god. 170ks,heder 4.9m u odlicnom stanju. Skidao je psenicu u nasem ataru,sve nas je oduvao,mene sa dominatorom i druga sa Lexionom 405. To nije normalno kako taj kombajn ide.
Sad ce mo videti posle kise kako ide kad nikne.Salim se,ti Case i nisu nesto na ceni po oglasima.
 
Prvo sam uzeo fiksni C490 koji je taman za kombajn ali je bio problem transporta - nemogucnost da sam kombajn vuce kolica vec je bio zarobljen jedan covek i traktor, nebi to bio neki problem da se ide u jedan atar i tamo radi ceo dan nego su parcele dosta usitnjene i njive rastrkane na sve strane pa su cesta selenje u toku dana iz jednog atara u drugi.

Nisi hteo flex heder da uzimas vidim radis dosta soje?
 
Malo jace od 7 minuta po kj,al taj gruva,nestignes ni pivo da popijes kome radis uslugu po 1 il 2 kj.
 
Koja je razlika u ceni taj flex heder u odnosu na obican heder?Stvarno je idealan za soju...
 
Oko 20.000-30.000e razlika


Sent from my iPhone using Tapatalk


Bas si preterao. :osmeh:

Koja je razlika u ceni taj flex heder u odnosu na obican heder?Stvarno je idealan za soju...

Oko 9000 eura je razlika.

- - - - - - - - - -

Ovaj je Dangubicev?Ustvari cinimi se da ga on i tera

Prodao ga je a na snimku ga je on vozio. Sada ima 780.


Danas smo zakacili adapter i odmah ga i isprobali:

n37nsx.jpg


14xylnc.jpg
 
Nazad
Vrh