Claas

Na 151-ci se koristi razno remenje a pisao sam već o iskustvu sa Rofan,Optibelt...
Jbg ako neko ima dogovor sa nekom firmom pa potencira isključivo robu od njih to je druga stvar a iskustva su različita...
 
Poslednja izmena:
Copy/Paste
Claas
rot: RAL 2002
saatengrün: LM 0205
silber: RAL 9006
hellgrau: LM 0243
hellgrau: RAL 7035
dunkelgrau: RAL 7024
medium grau: RAL 7001


- - - - - - - - - -

Još nešto sam našao..... Inače grun je zelena.
Claas Rot: 2002
Claas RAL 6320, Saatengrün
Claas silber: 9006
 
Majstore LAKI ta "glupost" koju sam izrekao je LIČNO doživljena u tom isto Bečeju nakon što mi je korpa bila gotova, igrom slučaja se baš potrefilo da u tom momentu u taj isti Bečej dođe i pomenuti Aca iz Klenka po jednu takvu korpu! Lično meni je tražio 100e više za korpu, a zatekvši ga u Bečeju sa njihovom korpom sam video i gde ih nabavlja! Tako da bi vas lepo zamolio da smirite živce i prestanete da vređate i da se pravite da ste popili svu pamet sveta, što sigurno niste! Pisao sam vam ranije kulturno i lepo pitao za par saveta i zahvalio vam se na odgovorima. Tome forum i služi, ako ne možete to da prihvatite vi ga napustite! Ne morate nikom da pomognete ako ne želite, to je vaša dobra volja. Ali prestanite da vređate i omalovažavate ostale članove foruma!

Delovi za Claas jesu skupi i naravno da je najbolje staviti originalne, ali ako nešto može zamensko da se ugradi i da po pitanju kvaliteta ne odstupa zašto to ne uraditi i ne uštedeti koji dinar ionako krvavo zarađen?
 
Te korpe su upitne...moj drugar je uzeo iz 3 dijela ...segmenata... pa se iskrivila popucala...nosio na reklamaciju ...na kraju vratio svoju orginal...
 
Kod mene je stavljena trodelna korpa od Gf agro iz Beceja,korpa je tesko djubre,morali smo da secemo segmente da bi legli u ram,blinde kupljene od istog,sve jedna je morala da se zaseca da bi mogle da se uhvate sa srafom. Ocaj zivi sta ljudi proizvode i prodaju.
 
Nisam znao da su tako lose, da sam znao ne bi... Zvao sam Almex i kod njih je nova trodelna oko 240.000 dinara sto mi bi skupo... Videcu kako ce proci suncokret... Milovane kako si ti to resio sa korpom, jesi na kraju uzeo originalnu novu?
 
Almexa sam se uhvatio jer sam kod njih uzeo adapter pa reko da odma vidim i korpu... A i najblizi mi je...
Ja kad sam kupovao adapter kod njih uz njega je išla kompletna adaptacija za kombajn (korpe, poklopac skupljača kamena, univerzalna zavesa iznad slamotresa,...). E sad možda zato što sam neposredno pre toga uzeo i kombajn kod njih...
 
Nisam znao da su tako lose, da sam znao ne bi... Zvao sam Almex i kod njih je nova trodelna oko 240.000 dinara sto mi bi skupo... Videcu kako ce proci suncokret... Milovane kako si ti to resio sa korpom, jesi na kraju uzeo originalnu novu?

Mi smo isto uzeli od njih pre tri godine pred žetvu žita i do sad nismo primetili da se iskrivio a kosimo žito i suncoret sa tom korpom, vide se tragovi da se malo trošio ali ništa strašno. Tad je bio orginal oko 1300e pa smo računali neka ovaj izdrži 4-5 sezone opet se više isplati jer smo mogli 4 uzeti kod ovog.
 
Kako čujem od onih koji idu i preko u Axial da su tu cene negde u 10 evra tamo vamo,jedino ako vratiš Afu(PDV njihov) onda se isplati ići tamo i kod nas na granici ako prođeš bez protokola redovnog...:ppozdrav:
 
Nisam znao da su tako lose, da sam znao ne bi... Zvao sam Almex i kod njih je nova trodelna oko 240.000 dinara sto mi bi skupo... Videcu kako ce proci suncokret... Milovane kako si ti to resio sa korpom, jesi na kraju uzeo originalnu novu?

Ja sam je tek stavio,juce je prvi put pustena u rad. Platio sam 950e korpe i blinde,a moralo je da se prepravlja,seceni su spoljni segmenti,da bi moglo da legne u ram,kako kukuruzni,tako i zitni segmenti. Dijagonale su mu pobegle,i jos svasta nesto. Ja sam trazio polovnu,ali niko nije imao,e kad sam kupio,posle 3 dana stigla kod Ace originalna sa Mediona.
 
Imam problem na claasu dominatoru 88sl upalila mi se malo osiguracka kutija i par zica ispod nje,dali neko zna nekog dobrog elektricara da mi to sredi,ako moze i broj telefona?
 
Nazad
Vrh