Claas

Ima nešto manje od 2000 sati, stroj je stvarno u jako dobrom stanju, nigdje nije lupit niti išta. A u planu je zamjeniti heder za 4.50.
 
to je jako mali heder za njega,pogotovo sto u suncokretu hvata samo 5 redi, a njegovo grlo je 132 cm i ima 5 slamotresa. ja imam 3.9 pa jurcam po njivi da bi ga nahranio
 
A nećemo ništa mjenjati dok ne probamo s ovim, ako se vidi da bi ljepše radio s većim, onda se čujemo. :ppozdrav:
 
92 godište i 2000 sati.:sta:

Nije to nemoguće, ne rade svi usluge kao kod nas. U civilizovanom svetu čovek može da živi i samo od svoje zemlje, nije mu potrebno da gine da bi otplatio takvu mašinu.
Sretao sam kombajne koji su uveženi iz Švajcarske i sa manje radnih sati a možda godinu ili dve mlađi od tog, ali im je i cena bila znatno viša i to samo u žitnoj varijanti. Tako da ta cena nije visoka za takav kombajn. Nek je sa srećom i da vas dugo služi mašina.
 
...Sretao sam kombajne koji su uveženi iz Švajcarske i sa manje radnih sati a možda godinu ili dve mlađi od tog, ali im je i cena bila znatno viša i to samo u žitnoj varijanti. Tako da ta cena nije visoka za takav kombajn...
Evo,ovaj je uvezen iz Svajcarske.Prosto neverovatno koliko je dobro ocuvan,ni boja mu cak nije izbledela.Ali,i placen je domaćinski...
 
U ovoj temi imaju slike od mog Mediona kada je stigao. Bilo je to u prolece 2013. i tada je imao 870 radnih sati na motoru. Inace kombajn je 2003. i uvoz je iz Nemacke. I sada, sa 1700 rs izgleda jako lepo, a tada je bio kao iz fabrike
 
Poslednja izmena:
Dobra je ta Mega. Taj isti covek je doterao jednu Megu 218, e ta je bila vrhunska, kao sad iz fabrike da je izasla, ali je bila 49.000e sa 2600 radnih sati. Zavrsila je koliko se secam u Malom Idjosu.

- - - - - - - - - -

Kakvi su ovi Dominatori 118? Jel neko ima iskustva sa njima, jesu dobri?
 
Dobra je ta Mega. Taj isti covek je doterao jednu Megu 218, e ta je bila vrhunska, kao sad iz fabrike da je izasla, ali je bila 49.000e sa 2600 radnih sati. Zavrsila je koliko se secam u Malom Idjosu.

- - - - - - - - - -

Kakvi su ovi Dominatori 118? Jel neko ima iskustva sa njima, jesu dobri?

Kako nisu dobri,pa to je Lexion.
 
Nazad
Vrh