Claas

110262909637567136599963.jpg


121960179637567103266636.jpg


Prvi put pazaren CLASS SF,kombajn po meni izgleda dosta mocno,preradjen je u krunac kukuruza,ti samo je korpa preradjena i jos neke sitnice,vlasnike istog modela bi zamolio za neki savet,mane prednosti...On je veci Od klasa konzula,dop je 125

- - - - - - - - - -

Molim za pomoc, kako da skinem (sa kakvim alatom) varijatorsku remenicu na biteru sa claas consula da bih zamenio lezaj.
Unapred hvala za bilo kakvu pomoc.

Bez lupanja,ja sam 2-3 slomio dok nisam usao u stos,kao sto kolega kaze,veliki radapciger,i polako bez velikog natezanja,one su gusane lako pucaju...
 
Dali je tko imao problema sa CLAAS BORDINFORMATOROM ??
Imam ga u dominatoru 98sl,i sada su mi otkazala sve funkcije,samo svjetle lampice i sirena radi non stop ??
 
Da li neko zna sta moze da bude uzrok da neće da radi hidraulika na claas traktoru na spoljnim komandama diže i spušta plug A unutra na tasterima ne reaguje, traktor je odjednom u oranju sam digao plug i čula se pumpa kako zapinje, ja sam ga spustio i više nije hteo da digne na unutrašnjim komandama samo na spoljnim tasterima koji su na blatobranu diže
 
Ako je dobar, nije mnogo placen. Ako ima da radi 250ha godisnje. Isplati ce se za manje od tri godine. A imace dobar i mocan kombajn narednih 20 godina.
 
svaka cast,odlicna masina steta je samo mali zitni heder,kad budes imao prilike da ga zamenis za 3.90 ili 4.50. adapter ti je extra,takav moram i ja da nadjem
 
Nazad
Vrh