Claas

Ja ću za nekih 2 meseca imati 29 godina pa opet dosta često imam ovakve snove.... :osmeh:
 
Auuuuuuuu mixseru.......... 29 godina imaš, imaš Avera..... od skora i mladu u krevetu........ i ti pored svega spavaš???? još i sanjaš?????

Jooooooojjjj ne traći dane uzaludno...........:haha::haha:
 
E sad ja ne pratim na času... Za ovo brz ne bih rekao, a za ovo izvini tata ne znam na šta se odnosi...
 
Da li neko zna gde mogu da nadjem duple prste za Claasa,u Almexu su 2370 dinara komad,a Mikron iz siriga ne?
Imas na vasarima,prodavnicama rezervnih delova za kombajne.Ja sam u Almexu kupio nekoliko komada pre par godina marka forged a oni su tvrdili original claas bili su oko 20 evra sve popucalo.I vidim istu marku u rumi na vasaru za 1000 dinara.Takodje poluga kose koju sam platio oko 100 evra navodno original ma ima da me sluzi godinama raspala se u kosenju soje izdrzala 2 sezone,ima poluga kose mala privreda oko 3000 dinara.Nek mi potraje 2 godine al kod njih neidem vise.Potrosni materijal odavno neuzimam kod njih jer su neopravdano skupi za taj kvalitet delova.Samo ono sto moram da kupim.
 
Imas na vasarima,prodavnicama rezervnih delova za kombajne.Ja sam u Almexu kupio nekoliko komada pre par godina marka forged a oni su tvrdili original claas bili su oko 20 evra sve popucalo.I vidim istu marku u rumi na vasaru za 1000 dinara.Takodje poluga kose koju sam platio oko 100 evra navodno original ma ima da me sluzi godinama raspala se u kosenju soje izdrzala 2 sezone,ima poluga kose mala privreda oko 3000 dinara.Nek mi potraje 2 godine al kod njih neidem vise.Potrosni materijal odavno neuzimam kod njih jer su neopravdano skupi za taj kvalitet delova.Samo ono sto moram da kupim.
sve si tacno rekao,ovi stvarno deru kozu. a jel kajiseve uzimas u almexu?
 
Imas na vasarima,prodavnicama rezervnih delova za kombajne.Ja sam u Almexu kupio nekoliko komada pre par godina marka forged a oni su tvrdili original claas bili su oko 20 evra sve popucalo.I vidim istu marku u rumi na vasaru za 1000 dinara.Takodje poluga kose koju sam platio oko 100 evra navodno original ma ima da me sluzi godinama raspala se u kosenju soje izdrzala 2 sezone,ima poluga kose mala privreda oko 3000 dinara.Nek mi potraje 2 godine al kod njih neidem vise.Potrosni materijal odavno neuzimam kod njih jer su neopravdano skupi za taj kvalitet delova.Samo ono sto moram da kupim.

"Forged" na engleskom znači "kovano" i mislim da to nije naziv firme nego načina izrade. U svakom slučaju priča stoji, delovi su skupi.
 
Nazad
Vrh