Cisterne za osoku

Kupio bih cisternu kapaciteta 3200l ako neko ima da bi prodao nek ponudi

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kupio bih cisternu kapaciteta 3200l ako neko ima da bi prodao nek ponudi

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Sto rece kolega kod Skorica imas da biras, samo znaj da nema puno pregovora oko cene.
Ne znam sa kojim traktorom planiras da je vuces, ali ako uzmes sa visokim kacenjem znaj da je IMT 560 minimum da bi mogao da je vuces kako treba.
 
Znam, pokusavam jeftinije da prodjem, nisanim majevicu...
Jasno mi je da je pocinkovana bolja ali je i skuplja.
Tomo, znam Milenka dobro.
On mi je sigurna i skoro poslednja opcija.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Do dve hiljade.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma zato mi se i ne bacaju pare.
Za majevicinu pumpu bar ima delova.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jbg u zid bureta niko ne moze uci da vidi koliko ima mesa.
Unutra je trula svaka samo zavisi koliko.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja imam kreinu 10 godina posle svakog izvlacenja detaljno oprana pa opet korozija radi svoje, pumpa jos nije otvarana, 200 cisterni godisnje odvuce s od prosle godine 400 cisterni, zamenio sam gume obadve otrule stavio obe nove i na pumpi procurio semening verovatno mojom greskom presuo sam ulje u reduktor. Da opet kupujem tu obicnu opet bi uzeo kreinu, velika vrata zgodno za ciscenje za razliku od majevice i ima onu rucicu za otvaranje iz kabine traktora a majevica moras izaci pa pozadi jebo je konstruktor
 
Eurotok je skoro sve kao creina… ja imam eurotok… mene zanima kako ojacati spolja, i sta je pametno da se povari okolo, okruglu cev je lako smotati ali nije bas za varenje lepo, bilo bi idealno neki flah, al ko ce ga pomotat tako na kant.
 
Ojacaj je iznutra,udaris precage I teraj

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Eurotok je skoro sve kao creina… ja imam eurotok… mene zanima kako ojacati spolja, i sta je pametno da se povari okolo, okruglu cev je lako smotati ali nije bas za varenje lepo, bilo bi idealno neki flah, al ko ce ga pomotat tako na kant.
Па нађеш ко има троваљак за мотање флахова, претежно то имају бравари. Ми смо код комшије мотали флах 50х5мм, а можда и да видиш у Металопримет Кула да ли они могу да мотају флахове.
 
Jel si ga motao da bude na kant smotan? Ako se napravi kao kais mislim da je pogresno… mislio sam firkant da pronadjem pa smotam dva polukruga.
Ojacaj je iznutra,udaris precage I teraj

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Nije bas ni prakticno ni delotvorno kao prsten…
 
Jel si ga motao da bude na kant smotan? Ako se napravi kao kais mislim da je pogresno… mislio sam firkant da pronadjem pa smotam dva polukruga.

Nije bas ni prakticno ni delotvorno kao prsten…
На кант смо мотали правили на шпартач на точкове онај нож. Тупањац има само на она два што се њима кормани, а ми смо на све ставили.
 
Nazad
Vrh