Cisterne za osoku

Jel ste grejali za takvu egzibiciju ili se da na ladno?
 
Jel koristi neko ono pvc crevo za cisternu?
Nekako mi neverovatno da trpi vakum...
Treba mi crevo a kad vec mogu da biram gledam sta mi je bolje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Armirano je i trpi vakum ali se busi kao sito

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Куповали су у фирми италијанска гумена армирана црева 40 000 динара да ли 4 или 5 метара. Вреде сваке паре, стоје напољу на пумпама за извлачење осоке ево већ годинама и још нема трагова пропадања. Потражи таква.
 
Ma to skupo, trecina cisterne
Uzecu ono gumeno, izgleda najbolje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
На кант смо мотали правили на шпартач на точкове онај нож. Тупањац има само на она два што се њима кормани, а ми смо на све ставили.
Ima Tupanjac i noževe i na točkovima baterija, zavisi kako naručiš
 
Jel koristi neko ono pvc crevo za cisternu?
Nekako mi neverovatno da trpi vakum...
Treba mi crevo a kad vec mogu da biram gledam sta mi je bolje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ja sam imao 15 godina, besprekorno ako ne zgaziš i prodao sa cisternama. Italijanska, obavezno, domaća traju do podne
 
Jel stavljao neko naknadno vakum ventil na cisternu?
Jel ima mogucnost stelovanja na kolikom potpritisku da se otvori?
Vidim da ih ima u prodaji, Italijanski kakvi idu i u prvu ugradnju na novijim Majevica cisternama, a nije ni skup pa razmisljam da ga ugradim na svoju cisternu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ne znam sta je to ali sam video da taj crni premaz na novoj cisterni otpadne za godinu dana, ja u pocetku svaki put otvorim da je oprem a ona se ljusti kao banana. Posle dve godine sam batalio otvaranje i pranje jer sam video da od toga nema nista kad je los kvalitet. Ima komsija slovenacku 40 godina nikad je otvorio nije. Evo cisterne 50 godina stara, kakva je spolja takva je iznutra, debljina lima 5mm samo se oljustila farba sa zadnjeg dela bureta. Hvala u svakom slucaju na odgovoru, veliki pozdrav
 
Nazad
Vrh