Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja koristim hengst...deluju kvalitetno,cena nije losa a i mirisu na nemacku...
 
Narucio sam Donaldson filter ulja P557780 da zameni Mann Humel W940/25 .Na Donaldsonu je loza za zavijanje filtera upustena nize dole u odnosu na Mann tako da kada sam pokusao da zavijem Donaldson je zategnut vec na dva kruga dok je Mann zategnut tek na cetvrti krug!!Bojim se da se ne odvije od vibracija.Da li je neko imao slican problem?https://catalog.donaldson.com/productDetail/en/A/P557780?productId=20979&skuId=s47910
https://shop.advanceautoparts.com/p/mann-hummel-oil-filter-w-940-25/99998140-P
Pazi da je isti korak navoja.
 
Ako zatreba prevoz na auto prikolici javi se na p.p.
Mada verujem da jedva cekas da ga provozas.
Izvinjavam se na off topicu.
Kada sam mogao da ga oteram tamo onakvog onda ću ga sa zadovoljstvom doterati sredjenog... ☺

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Mozda malo glupo pitanje.
Da li moze ne registrovana prikolica za drva da se nekako doveze javnim putem kuci ili mora da se tovari???
Odprilike 90km ima.
 
Sigurno da moze ali nije u skladu sa propisima. Mogu da te zezaju.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kardan bolje platiti nekome da je preveze nego da te neki kursadžija pandur zeza. Može izaći dosta skuplje. Osim ako ne planiraš nekim sporednim atarskim, šumskim putevima da je voziš.
 
Za takav prekrsaj idu bodovi i zabrana upravljanja,a ako nemas nikakvu saobracajnu onda jos bude i krivicna prijava :ppozdrav:
To je moglo 90tih :osmeh:
 
Upravu ste ljudi, bolje da platim kamion nego da se strecam i teram po ne poznatim atarskim putevima a jos i da dobijem poeni i taman da zavrsim poso.
 
Ne igraj se,jeftinije je platiti prevoz.Moj drugar nije imao registrovanu prikolicu za camac pa je dobio 6 meseci zabranu,25000 kaznu i 8-9 bodova.
 
Nema zajebancije...poostril su ove kazne samo tak....i moja vozacka je na hladenju ovaj mjesec...a samo 22 preko ogranicenja i to postavilo radar na 40 ogranicenju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh