Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da imaju Salsu. Proslogodisnja cena je 125 eura 100gr.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Ovde gde sam ja ulogovan kod jedne zadruge nemaju,tj ne rade sa salsom,evo primer za suncokret nemaju neomu ni pioner le 99, nego imaju le25,adagio i jos dosta stranih semena koje nema kod nas.

- - - - - - - - - -

Makso,pa taj amistar je duplo skuplji nego kod nas. Jel ima cena za Moddus?

Pa ima neku ojacanu verziju pa je zato i dosta skuplji, sve zavisi neke cene su i skuplje nego kod nas a neke su kod njih jeftinije.Evo suncokret pioner je skoro cena kao i kod nas.
 
Ovde gde sam ja ulogovan kod jedne zadruge nemaju,tj ne rade sa salsom,evo primer za suncokret nemaju neomu ni pioner le 99, nego imaju le25,adagio i jos dosta stranih semena koje nema kod nas.

- - - - - - - - - -



Pa ima neku ojacanu verziju pa je zato i dosta skuplji, sve zavisi neke cene su i skuplje nego kod nas a neke su kod njih jeftinije.Evo suncokret pioner je skoro cena kao i kod nas.
Losa ti je onda ta zadruga. Imaju i le99 i neomu. Mi sejali prosle godine.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Losa ti je onda ta zadruga. Imaju i le99 i neomu. Mi sejali prosle godine.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Nije losa druze nego nemaju interesovanja za suncokretom,rade 15 000 ha, seju psenicu,jecam,uljanu repicu 5000ha, kukuruz i suncokret seju malo oko 150ha, kukuruz seju opet puno ne znam tacno.
Odakle si ti uzeo tamo kod njih, koje mesto?Kako ti se zove ta apoteka kod njih?

- - - - - - - - - -

Evo bas sad sam pogledao kod drugih manjih poljoprivrednih apoteka i cene su sledece:
1Pioneer le 25 i le99 197e.
 
Banatfarming, Alcedo, Redoxim, Christdar, Brise. .... Sa njima smo poslovali posto u svakoj od tih firmi radi po neko ko zna Srpski posto ja ne znam Rumunski.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
U kom mestu ste uzeli?Blizu granice negde?

Banat farmins SRL dobri suu i ti.

SRL kod njih je kao kod nas ZZ.
 
Uzeli smo u 3 sela iza Temisvara. SRL (Societate cu răspundere limitată) je isto sto i kod nas DOO, a ne ZZ. Dobar je Banatfarming. Kod njih radi jedan decko iz Vrsca.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko od clanova traktor MF 235? Trebale bi mi mere rastojanja izmedju rupa odozdo(napred) na kolevki i na centralnom kucistu(u sredini).

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Nije losa druze nego nemaju interesovanja za suncokretom,rade 15 000 ha, seju psenicu,jecam,uljanu repicu 5000ha, kukuruz i suncokret seju malo oko 150ha, kukuruz seju opet puno ne znam tacno.
Odakle si ti uzeo tamo kod njih, koje mesto?Kako ti se zove ta apoteka kod njih?

- - - - - - - - - -

Evo bas sad sam pogledao kod drugih manjih poljoprivrednih apoteka i cene su sledece:
1Pioneer le 25 i le99 197e.
Kolike su vrece? Po ceni bi rekao da su od 150000 zrna.
 
Kanda će biti gužve u Turiji. Trebali smo naplatnu rampu za prolaz preko Nadalja da instaliramo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да видимо ко ће се препознати у стиховима ове песме
Аутор је "њусика"....знају га ко је, форумаши из мог села.
cb9644770753bc529ac2e6490795958b.jpg
81db23ba784fd134b2d69f4026ba7ff1.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
I ja sam mislio da je ubrzan snimak

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh