Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da je pre svega drzava ili opstina vodila racuna o njima ne bi im bilo tako! Slazem se da su mnogi pre nas trebali intervenisati ali ako nisu dobro bi im doslo i ono malo sa nase strane a niko ne bi ni osetio vrednost od 2 kutije cigara!

- - - - - - - - - -

Peet jesi li ti dao novčani prilog članu Dobrodol i članu Davidoviću?Da je svaki član za napisanu poruku dao forumu po dinar a za svaku obrisanu i preuređenu poruku po dva dinara mi bi sada bili milioneri.

Nisam nazalost jer do danas nisam znao za slucaj Dobrodola! Mozda nisam pratio iz nekih razloga forum tada! A za ovo placanje za poruke ne znam da li je u redu! Drugo koji su to MI koji bi bili milioneri? Ciji bi taj novac bio???!!!
 
Taj moderator da se ispovedi :osmeh: pod hitno, a taj clan malo vislje (ne da povuce, daleko bilo), vec da poradi malo na licnoj emancipaciji.
 
@Peet
Pa zar je tebi neko branio da pokrenes temu za pomoc toj deci???Zasto ocekujes da neko to uradi umesto tebe, ti si objavio to pa nastavi...niko ti temu nece dirati kao sto nisu dirane ni drugima.

@dobrodol
Onaj ko je smatrao da treba da ti pomogne pomogao je koliko je mogao i lepo od tebe sto im se zahvaljujes. To sto tebi pomoc nije dovoljna to je vec tvoj problem i sam moras svoju muku da resavas. Nama je i dalje zao sto se ta neprijatnost tebi desila i apel za pomoc tebi je podrzan u urednistvu ovoga foruma a odziv na apel je vec bio kakav je bio.


Mislim da ne treba o tome vise polemisati na forumu. Na zalost mnogo je onih kojima je pomoc potrebna i nismo nikada branili da se apeluje preko foruma za pomoc ugrozenima. Sa svadjama i nekim prepirkama moze samo da se dovede do toga da urednistvo foruma jednostavno zabrani teme za pomoc bolesnima i ugrozenima. Ovaj forum sluzi prevashodno za razmenu iskustava i saveta u poljoprivredi ali napominjem da nikada nismo branili ni da se preko njega uputi poziv za pomoc pomenutima.


 
Dusko ja sam gore u jednom postu objasnio na kakv nacin sam mislio da je u redu da se sprovodi akcija. Mislio sam da neko sto blizi toj deci otvori z. racun i licno da im dodeli novac nakon nekoliko dana ako se sakuplja neka svota! Mozda nisi procitao!
 
Dusko ja sam gore u jednom postu objasnio na kakv nacin sam mislio da je u redu da se sprovodi akcija. Mislio sam da neko sto blizi toj deci otvori z. racun i licno da im dodeli novac nakon nekoliko dana ako se sakuplja neka svota! Mozda nisi procitao!

Ja jos uvek umem da citam..sad" jedino ako sam nerazuman. Iz ovoga se jasno vidi da se trazi da se akcija krene preko foruma a kako drugacije nego otvaranjem teme za pomoc toj deci:

bilo bi jako lepo ako bismo napravili takvu akciju kakvu sam predlozio i poslali novac nekom nasem clanu sa foruma koji je u blizini! Nek otvori jedan z.racun i prilikom svake uplate pored imena i prezimena moze i nick name da zapise! Bilo bi jako fino da se ovo pokrene vec od sutra!

I onda sledi revolt...valjda zato sto niko nije u mesto tebe to pokrenuo:

Ovaj narod u vecini je cist olos, kad nema nikakve volje ne da se uradi nesto po pitanju te dece vec osim dvojice, trojice niko ni da spomene rec o tome a kamoli da neko nesto uradi u vidu predlozene pomoci!
 
Kada sam se uclanio na ovaj forum mislio sam da ce pored ozbiljnih tema i ozbiljnih clanova biti i lepog ljudskog druzenja.
Neka razmena misljenja su uvek dobrodosla.
Ali ovako vredjanje me navodi na razmisljanje da stupim u strajk gladju. :svinja: A suvo meso stoji u pusnici.
 
Đađo svaka ti čast na ovom postu. :ppozdrav:
Janosh trebao si doći sutra da vidiš kako izgleda ljudsko druženje.
 
Mogu samo da vam pozelim lepo druzenje! :ppozdrav:
I da se jos dugo godina nastavi tradicija.
Nadam se narednih godina da cemo se druziti.
 
Jasta da cemo se druziti( kuckati) odmah posle nove godine, i svih praznika, i obicno u Subvencijama :osmeh::ppozdrav:
 
Ja sam nasao nacin da doniram kolko tolko tim decacima, a vi kako vas Bog nauci! Mozda i jesam zustro reagovao kad posle par dana osim 2-3 clana niko ni rec nije rekao u vezi toga!
Jednostavno bilo mi krivo sto nema reagovanja, jer ako kod tako osetljivih dogadjaja se ne reaguje onda sta vise reci!
Kontakt:
Podaci oca

Đergovic Dalibor selo Zagrađe 19344 Vratarnica kod Zaječara br od oca malisana-061-685-57-87 Postoji i ziro racun!
:ppozdrav:
 
Pit je isto tako kukao za proteste sto niko nema da istera traktore umesto njega,ali je sajberski podrzao proteste.


Zamisli da je istina sto je Matic rekao ono za dinar i dva,pa mi forumasi bi sutra trazili Lepu Brenu za 4 osobe. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Pit tebi je krivo jer nema REAGOVANjA,hej REAGOVANjA?? !!! Ako si dao das za svoju dusu i cutis.
 
NA za proteste sam objasnio da nisam sam iz cele opstine mogao nista da uradim a sigurno da sam podrzao te proteste a isto svako ko se bavi poljoprivredom trebao je to podrzati jer je u pitanju nas opstanak!
Za placanje pisanih poruka, prvo je to neverovatno glupo, drugo ne bi imao na forumu 100 clanova, od tih aktivnih, nekoliko samo (ako)! Trece od tih miliona od placenih poruka tebi misao opet ne ide nekome nesto pomoci vec na ludovanje uz Brenu!
I zadnje, sigurno da se nikome ne hvalim dali sam dao i koliko sam dao, ali moja individualna pomoc je mala a to malo ako bismo vise nas ucestvovalo itekako je od veceg znacaja!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh