Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve slike koje sam postavio na forumu isle su preko toga sajta, stvarno velika steta.
 
Dobio sam neke informacije da će do kraja 2016 biti besplatno testiranje traktorskih prskalica a da će od 2016 to morati da se plaće. Prskalice će posle toga dobijati nalepnicu koja će važiti kao dozvola.
A od sredine 2017 će biti pokrenuta obuka za korišćenje pesticida koja će koštati negde oko 30-40e i nakon završetka tog kursa dobijaće se potvrda bez koje se kasnije neće moći kupovati pesticidi.
 




Zasto ona nije na TV programima?
Zasto nju ne pitate kako zivi?
Bitno da se prasina dize oko Stanije, Sandre Afrike, Soraje, Mimi, Mace i ostalih poznatih licnosti koji imaju slavu i dva razreda osnovne skole! TUGA!




 
Ovo Dusko je definitivno zalosno i mozes slobodno prebaciti u temu Nikad ovako!

Pa tamo je uglavnom mehanizacija i ako nesto vanredno "zaluta" tamo u temu, ipak neka ostane ovde a tebi hvala na sugestiji. Kada sam naisao na tu sliku nisam mogao da ostanem ravnodusan a da to ne postavim na ovaj forum. Neka mi oproste svi koji misle da tome nije mesto na ovome forumu, ali evo cega sve ova drzava treba da se stidi.
 
Imam jedno pitanje ako se u kutiju koja je 55x75 a visina 60 se napuni betonom kolko će biti teška?
Ako nisam na dobrom mestu pitao molim urednike da prebace u odgovarajuću temu.
 
Paor. Ima li čestitijeg imena, rada i života? Sećajući se svojih paorskih korena i predaka, uvek se osetim nekako nedoraslim, neozbiljnim, pa i nekorisnim u poređenju sa njima. Pravi urbanizovani paorski izdanak - niti dovoljno paor da bi se posvetio zemlji, niti dovoljno urbanizovan da me taj paorski život ne bi privlačio poput magneta. Pripadam naraštaju koji je u večnom raskoraku. Moji klinci već nemaju taj problem.


Autor: Milan Stepanovic






 
Sad i u takvim stvarima i teskim trenucima po ovoj deci treba pokazati obraz i humanost. Moj je predlog hitno da se napravi neki racun ili jos sigurnije da saljemo novac nekom nasem clanu sa foruma koji je najblizi po lokaciji ovoj deci i nek im licno uruci! Ima nas 1867 aktivnih clanova, samo po 400 din u proseku sakupi se lepa suma da bi nekako ova deca prezivela ovu zimu u toplom domu i sa toplom novom odecom!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh