Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pored ovog z.racuna koji vec postoji bilo bi jako lepo ako bismo napravili takvu akciju kakvu sam predlozio i poslali novac nekom nasem clanu sa foruma koji je u blizini! Nek otvori jedan z.racun i prilikom svake uplate pored imena i prezimena moze i nick name da zapise! Bilo bi jako fino da se ovo pokrene vec od sutra!
Sad kad sam procitao sve te detalje koje je Blic objavio meni se srce kida! Boze sacuvaj! Da li je ova drzava normalna i kad im je vise dosta kradja, prevara i svega, ovoga naroda!
Zar ni o deci da ne vode racuna!
 
dali neko zna gde se može naci koliko treba da bude udaljena od komšija po zakonu -uredbi ili šta vec i koje su mere za izgradnju jame za odlaganje cvrstog stajnjaka
To moze da zavisi i od toga kakve su ti komsije. Ako su neke ljubomorne ili "gospoda" sa sela, cak i ako imas svu potrebnu dokumentaciju, mogu ti praviti probleme, ali ti opet ne mogu nista. A ako oni dozvoljavaju, mozes i uz njihovu medju:ppozdrav:.
 
To moze da zavisi i od toga kakve su ti komsije. Ako su neke ljubomorne ili "gospoda" sa sela, cak i ako imas svu potrebnu dokumentaciju, mogu ti praviti probleme, ali ti opet ne mogu nista. A ako oni dozvoljavaju, mozes i uz njihovu medju:ppozdrav:.
Upravo"gospoda" sa sela otišla u grad(i u svet) i u jewvropu ebalai ih ona pa im sad sve smeta ma dosadiše više sa slanjem ispekcija celo leto i jesen dosađivali inspektori sad trenutno nisu tu a ovo mi treba jer mi stižu rešenja razna šta moram da radim i da pravim ,rasturam i prepravljam zato mi to treba.::jako_besan::::jako_besan::takvim komšijama
 
Pozdrav drugari. Moze li mi neko pomoci? Treba da napravim ugovor o poklonu zemljista (ujak mi poklanja njivu),a ne bih da dajem pare advokatu. Moze li neko da mi kaze kako ugovor treba da izgleda ili gde mogu naci da pogledam? Hvala...
 
Moj savet ako ti vec ,poklanja napravi kupoprodajni ugovor,jel jedino on nije oboriv na sudu .a cena skoro ista,./
 
Ovaj narod u vecini je cist olos, kad nema nikakve volje ne da se uradi nesto po pitanju te dece vec osim dvojice, trojice niko ni da spomene rec o tome a kamoli da neko nesto uradi u vidu predlozene pomoci!
 
Ovaj narod u vecini je cist olos, kad nema nikakve volje ne da se uradi nesto po pitanju te dece vec osim dvojice, trojice niko ni da spomene rec o tome a kamoli da neko nesto uradi u vidu predlozene pomoci!
E moj Pit, kada su mi onomad lane ukrali krave, pa se povela ovde na Forumu priča da mi se pomogne, da opet kupim neko tele makar, većina je bila ZA (ali samo deklarativno, ne i konkretno), da napomenem da ja nisam bio inicijator te akcije, ali da sam se izjasnio i saglasio jer mi je bilo kakva pomoć bila u tom (teškom po mene) trenutku više nego potrebna...
Odazvalo se samo 10-15 članova i uplatilo novac na moj račun, kako je ko mogao I OPET IM HVALA na tome, barem znam kome mogu da verujem na ovom Forumu...
Čuvam i izvod iz Banke o uplatama sa podacima tih članova...
Na deviznom računu je bila okrugla 0 (nula)...
Prikupilo se samo 11.000 dinara, ali mi je i to PUNO ZNAČILO, makar kao izvesna zaleđina da bar ne ostanem u dugovima dok ne nađem kakav (sezonski) posao...
A na ovom Forumu ima 25.059 članova od toga 1.875 aktivnih, da da je svako od tih aktivnih uplatio 100 dinara to je 187.000 dinara po sadašnjem kursu 1.560 eura...
Ma da je samo polovina aktivnih uplatila...
A ne desetak ljudi...
JOŠ JEDNOM IM HVALA NA TOME, I ŽIVI I ZDRAVI BILI ZAJEDNO SA SVIM SVOJIMA!!!!!!
Još i da napomenem da je u mom 5 godišnjem stažu na ovom Forumu, bilo zaista dosta lepih trenutaka u kontaktu i priči sa ljudima koji su mi nesebično, savetima pomagali oko raznih, a meni važnih Tema...
Bilo je čak i onih koji su mi slali delove za traktor po Kurirskim Službama, bez naknade, bez kojih bi mi isti više stajao pod šupom, nego radio...
I još uvek imam ponuda za razne stvari koje članovi Foruma, kros pisanije primete da mi treba i ponude mi da mi POKLONE, nikada ne tražeći išta za uzvrat, tako da je sva svrha ovog mog pisanja da ima i dalje svakakvih ljudi (i članova) i ovde na Forumu, ali i u stvarnom životu...
PRAVIH LJUDINA (što se mene tiče)....
 
Izvini ali šta si ti očekivao od članova foruma?Nikome ne cvetaju ruže i svima je teško doći do dinara.Svi mi imamo neke probleme i možemo(donekle)razumeti druge kada su u problemu ali ti si ovom izjavom ispao baš ne pošten i ne zadovoljan čovek bar što se tiče foruma i članova.Ovo je virtuelni svet gde ne možeš očekivati moguće i ne moguće već je onako kako jeste.
 
Maticu nikako ti necu dati pravo da izvuces iz konteksta realnost i ujedno reci da ja nisam posten time sto sam iz srca hteo pokrenuti nesto sto je humano i sasvim jednostavno (bar sam tako mislio). Koji kakvi virtuelni svet? Hoces mi reci da od toliko clanova foruma nisu mogli ni pola ucestvovati sa par stotina dinara! Jeste tesko neko vreme ali nikako kao tim klincima koji niti imaju sta jesti niti imaju odece a mozda ni tople sobe, dok svako od nas forumasa raspolaze sa racunarom od par stotina evra!
Toliko o nasem nekom ujedinjenju ili koraku ka tome!
 
Ne daj Boze nikom da se desi nista lose. Mozemo mi pisati prepirati se, slagati, neslagati.
Zalosno je sto prvo jake kompanije ne pomognu najugrozenijim, a takodje i ljudi koji imaju previse finansija.
 
Peet jesi li ti dao novčani prilog članu Dobrodol i članu Davidoviću?Da je svaki član za napisanu poruku dao forumu po dinar a za svaku obrisanu i preuređenu poruku po dva dinara mi bi sada bili milioneri.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh