Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemacki plakat u Beogradu 1943. godine.Ko malo bolje procita videce da je vecina opisa ,danas zapravo sve stavovi Evropske unije.

plakat.jpg
[/IMG]

Sa ovim zavrsavam pisanje na ovu temu.
 
Onaj nesretnik sto mu je ovde odrzan parastos i sto se samoizbrisao,koliko se secam,meni je pisao da u zivotu vise nece doci za N.Becej i da ce gledati da ga obilazi u sirokom luku.
A sada cujem da ce da dodje,znaci jos jedan dokaz,da je odavno od usta,guzicu napravio.
Ehhh **greška mu za novce zinulo....
 
Onaj nesretnik sto mu je ovde odrzan parastos i sto se samoizbrisao,koliko se secam,meni je pisao da u zivotu vise nece doci za N.Becej i da ce gledati da ga obilazi u sirokom luku.
A sada cujem da ce da dodje,znaci jos jedan dokaz,da je odavno od usta,guzicu napravio.
Ehhh **greška mu za novce zinulo....
Ehhh Robi, samo je jos jedna stvar vaznija od love, tako da nije cudo.
 
Ако сте на њега мислили, знам да није умро, хвала Богу. Зато, немојте лупетати **greška, претерали сте. Очекујем извињење, јер сам први који зна да је велики мајстор за дијагностику. Ко ''од уста прави гузицу''? Прочитајте још једном Ваш коментар. Таквим приступом нисте пријатељ форума. Сигуран сам да то што ради, не ради због новца, бар не само због новца. Више бих волео да читам његове коментаре, него већину Ваших.
 
Jesam vec jednom napisao da on nas ne dira i da nije fer da mi njega ovde prozivamo, nije vise na forumu i kraj price. Neka on radi svoj posao a mi cemo svoj. Ako neko ima nesto licno da mu poruci moze se njegov broj mob. pribaviti od clanova koji ga imaju pa mu kazite sta imate. U buduce cu brisati postove kojim ga prozivate a ako i onda nastavite kaznjavacu.
 
nego,g.milankos,kako je prošla manifestacija u vrbasu??? čujem da je bilo manjka pljeskavica,zamerali su neki za domaćine lkl{{
Није ни било пљескавица. било је нешто друго. било је 32 огледа пшенице (17 нс, 6 kws, 4 lg, 2 делта, 1 галеника, 2 кг); 4 огледа јечма (1 нс, 1 кг); 2 огледа тритикала (1 нс, 1 кг); раж 2 огледа; овас 1 оглед; микробиолошки огледи и огледи са биостимулаторима. за вашу информацију, ко је био - имао је шта да види.
да се неко пожалио, добио би и пљескавицу, поред онога што је било на столу у ''трећем полувремену''.
Колико је провокација успела?
 
Poslednja izmena od urednika:
Надам се да је све у реду. Ако треба нешто, реците - можда може да се помогне. Надам се да не треба. Можете доћи и сутра на оглед. Јавите се и изаћи ћемо заједно.
 
Išli uzeti uzorak za aminocintezu,nadam se da je sve u redu,čućemo za 10 dana,a i šta smo uradili :osmeh:
Doćemo jedan dan sa Kris80,pa obići,hvala :ppozdrav:
 
није ни било пљескавица. било је нешто друго. било је 32 огледа пшенице (17 нс, 6 kws, 4 lg, 2 делта, 1 галеника, 2 кг); 4 огледа јечма (1 нс, 1 кг); 2 огледа тритикала (1 нс, 1 кг); раж 2 огледа; овас 1 оглед; микробиолошки огледи и огледи са биостимулаторима. за вашу информацију, ко је био - имао је шта да види.
да се неко пожалио, добио би и пљескавицу, поред онога што је било на столу у ''трећем полувремену''.
Колико је провокација успела?
Jedno veliko ::svaka cast:: za organizatore a i za trece poluvreme!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh