Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma koja crna disciplina to je umrelo sa Hitlerom. Imao sam prilike da radim po svetu (i dan danas po potrebi) u Evropi ne postoje gori radnici od Poljaka i Nemaca, dok u toj istoj Evropi nema boljih i vrednijih radnika od ljudi iz bivsih EX YU republika...
 
Ovom narodu fali da ga niko ne dira 20-30 godina da malo stane na noge. Imamo mi itekako pametnih i kvalitetnih ljudi. Neka svaba gde su...
 
Бојчетићу нема оно захвали се па овако ћу да ти се захвалим...Нека нас оставе на миру једно време,да видиш како ће све да буде под конац...Имамо ми доста бољих вредности него они,само што не долазе до изражаја у овим шунтавим временима.
Минђушар имали,имали су,више немају нити ће имати док опет не купе или уђу тенком,џаба жеља појединаца да буде другачије.
 
Ljudi znate li da ide Vucic u posetu kod Nemacke kancelarke, taman posla da joj BND javi sta pisemo ovde na forumu.... Za Nemce ipak jedna slika.
5dY8md6M.jpg
 
Ne bih zeleo da se ova prepiska medju nama pretvori u neka licna prepucavanja. Neka svako napise sta misli bez vredjanja drugih, i neka ono sto napise moze i necim da potkrepi. Tako bi i mindjusar trebao da potkrepi svoju tvrdnju da Nemci i dalje poseduju veliki kapital u Vojvodini sto ja poricem.
A to da nam fali u nasoj drzavi na radnim mestima discipline, podrzavam oberucke.
 
Nama fali svasta, discipline, radne navike, kulture, moralnosti, jer mi zaboga nismo arijevska rasa.Ali nekako ta ista rasa, p...a im materina, malo__malo pa sa puskom kod nas u posjetu, valjda da nam malo pomognu.
 
Само да напишем Светозар Милетић,Јаша Томић.Јован Цвијић.Никола Тесла,Михајло Пупун,Мика Алас,Руђер Бошковић итд..Најпаметнији људи и најобразованији у своје време у свету,има у нас Срба још таквих колико хоћеш,само треба допустити да дођу до изражаја,али таква су времена..Дошло време да паметан ћути,а фукара се обогати.
 
mTinqDKi.jpg


Kako vesti javljaju , sutra ce nam biti uruceni ovi Nemacki zahtevi, na nama je da ih ispunimo............
 
Vlado imas turu :ppozdrav::haha:

Ljudi ja cu Vas sada napustiti, ipak sam ja malo stariji i vreme mi je za horizontalu. Nadam se da cete nastaviti diskusiju (prepisku) kao sto sada ide, u jednom pristojnom tonu i uvazavajuci misljenja i pisanje drugih. Verujem da sutra ujutro necu imati mnogo posla u ovoj temi i da me necete dovesti u neprijatnu situaciju. Zelim Vam laku i prijatnu noc.:ppozdrav:
 
Nekada je ova tema sluzila za zezanje i opustanje, a vidi sada. Toliko foruma gde se moze raspravljati o politici a vi zapeli za poljoprivredni.
 
Dusko izvinjavam se,ne ide mi slanje poruka haha ne znam gde tamo treba da pisem da ti odgovorim... i pozdravi mi Rodice iz futoga! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh