Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrojtro radni narode. Vikend pocinje u petak sa neradnim danom. :ppozdrav:
 
Los ti je predlog i ne usvaja se. Sem sto stalno nesto kritikujes i odoravas drzavnu zemlju:osmeh::ppozdrav:, malo se ukljuci i nesto uvedi novo i prihvatljivo na forumu. Forum je tvoj koliko i moj.
Sta treba da napisem sem "Dobro jutro" kada jos nisam ni progledao???:sta:
 
Odoravam drzavnu zemlju, veoma zanimljivo, ali ajde stariji ste od mene i plus jos nemate bas puno dodira sa poljoprivredom pa necemo ulaziti u bespotrebne prepiske.
Kritika nije losa ako ne dobronamerna, a ja jos nikom nisam uputio uvredljivu kritiku sa uvredljivom recju, a i sve manje pisem, vise citam jer bude po nesto i pametno na forumu. Uglavnom Kimi i jos po neko :osmeh:
Nisam zainteresovan da ucestvujem u inovacijama na forumu jer ima dosta moderatora i urednika.
Prijatan nedeljni dan vam zelimo, odo malo da odoravam drzavnu zemlju, 2-3 hektara danas pa malo 2-3 hektara sutra, sta cu kad ima ::namigivanje::
 
Ma zezam se kao i ti u prvom danasnjem postu da tema bude nesto interesantnija, a to je i tvoja zelja. Bolje je i odorati i obraditi zemlju nego da je u parlogu. Otkuda ja znam ko sta radi.:sta: :osmeh:
 
Nisam prodao, imam jedan dvobrazni i taj sluzi iskljucivo za odoravanje. Upregnem rakovicu i njega pa ne izgledam sumljivo. Upadnem u drzavnu teritoriju i pod okriljen noci 2-3 hektara padne (nema rakovica veci rezervoar :osmeh:). Posle ja tu drzavnu uglavim izmedju mene i komsije na nekoj mojoj njivi. To je dobro za rod jer onda svima kazem kako imam 2 he a rodi za cetiri, a oni ne mogu da provale kako :ideja:
 
paorpaor Znači da si dvoličan kao i tvoj NIK !!!!!!! :haha::haha: Koji je paor OK, a koji je loš :sta::ppozdrav:
 
Sada ce se konektovati clan "putin" pa ce to pojasniti.:osmeh:
Ево Путина ко за њега пита..:) Хммм државна земља,требаће нам два форума да се то све опише а нећемо,само ћемо рећи добро јутро свима..:cao::veseljak::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh