Chat 13.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vi ne komentarisete ovakve stvari nego kada to neko pomene odmah ga proglasavate, razbijacem drzave, izdajnikom i sl. Da vas to ne podseca malo na Aleksandra V??
Jel drzava to donela il grad Beograd? Gradska vlast.
Sta sprečava Kikindu da to uradi isto?
https://www.google.com/url?sa=t&sou...ona-evra/amp&usg=AOvVaw36HZfusasPZsYac8qRcf65 koliko je dijece moglo u Kikindi dobiti vaučere i paketice za 38 miliona evra?
 
Aj ne serite i ne menjajte teze, niste valjda nepismeni.
Vratite se temi i dajte adekvatne odgovore zasto vam smeta potpuna autonomija Vojvodine! Niko nije spomenuo otcepljenje od Srbije ili neke ratove!
 
Znaci policijska stanica iz Rakovice i inspektorat treba u Kikindi istrazi i sudi ko krade pare. Jesi kad cuo za osnovni sud? Javnog tuzioca. Rekoh ti da ne bih sa tobom diskutovao, ne razumem sta se kacas kad pojma nemas. Ovi su pokvareni i ovakvi i onakvi al znaju, ti ne znas pa nemoj dzaba da tupimo.
Pa hoce da kaze da ti ljudi uzimaju lovu a gradjani Kikinde treba da rade posao policije i sudstva i da ih strpaju u zatvor . Samo Putine , dinari su u pitanju a ne euri . Ali opet je dosta pokradeno .
 
Aj ne serite i ne menjajte teze, niste valjda nepismeni.
Vratite se temi i dajte adekvatne odgovore zasto vam smeta potpuna autonomija Vojvodine! Niko nije spomenuo otcepljenje od Srbije ili neke ratove!
Jesi toliko retardiran. Nema osnova za nju, osim te vase floskule ala canak, gde si nasi novci. Daj sjasi vise sa tim. Bolje se izvini covjeku.
 
Po vama kad po nekom osnovu neko iz Vojvodine uplati u budzet RS np. 1000 dinara koliko bi trebalo da se vrati pokrajini?? Samo da napomenem da ima vise stanovnika nego grad BG.
 
Po vama kad po nekom osnovu neko iz Vojvodine uplati u budzet RS np. 1000 dinara koliko bi trebalo da se vrati pokrajini?? Samo da napomenem da ima vise stanovnika nego grad BG.
Jel ti raspolazes sa konkretnim ciframa ili pričaš onako nesto si čuo negde?
Ajde kazi konkretne cifre koliki je budžet ,ko koliko puni budžet i od čega?
Ako nemaš ništa konkretno onda bolje da nista vise ne pričaš jer nije relevantno.
Ili napisi konkretno u ciframa i navedi izvor ili se gubi iz te priče.Gde su naši novci ajde reci nam već jednom, taksativno?
 
Jesi toliko retardiran. Nema osnova za nju, osim te vase floskule ala canak, gde si nasi novci. Daj sjasi vise sa tim. Bolje se izvini covjeku.
Dakle svi glupi, retardirani, fasisti kad se ne slazu sa tvojim idiotskim tezama?!
Debil si ti tezak! Apsolutno mi nije do vredjanja nekoga ali stvarno covek kako drugacije da se odnosi prema tebi kad uvek prvi pocinjes! Onda moram da ti uzvratim!
Pokojni clan foruma je bio upravu za tebe, 0 od covjeka, niko ziv u selu te ne podnosi, da si najgori covjek u selu. Nije slagao nista.
Ej, magarce, ja gatantujem da si razveden vise puta i da ako imas dece su pobegli od tebe! Niko ne moze da trpi da posle naj osnovnije komunikacije krenes sa vredjanjem!
Drugo, vise puta si ovo ponavljao a ja sam uvek rekao o pokojnicima sve najbolje, ali si uporan tom pricom pa vise ne znam da li izmisljas, a ne bi se ni iznenadio da je tako govorio jer ti pojma nemas ni ko je bio taj pokojni a ni kakav je bio, ni da li je imao nekoga za razgovor u komsiluku ni da li se druzio sa nekim! Jednostavno ne znas ga, dok ljudi iz sela znaju kakav je bio! Konkretno nisam razgovarao vise od 2-3 puta s njim u zivotu ne zato sto nisam hteo vec zato sto nismo ni imali ni kad ni potrebe! Jebes jednu prepisku na pp s vase strane a ne znas ko je i sta je!
Ako ti je i rekao to sto ti govoris o meni to govori o njemu i njemu ide na dusi!
Uostalom ja sam zadovoljan time sto me znaju dobro nekolicina sa ovog foruma i iz mog mesta a i dalje i svakako da znaju kakav sam i da li sam onakav kako me tvoj sagovornik opisivao!
 
Dakle svi glupi, retardirani, fasisti kad se ne slazu sa tvojim idiotskim tezama?!
Debil si ti tezak! Apsolutno mi nije do vredjanja nekoga ali stvarno covek kako drugacije da se odnosi prema tebi kad uvek prvi pocinjes! Onda moram da ti uzvratim!

Ej, magarce, ja gatantujem da si razveden vise puta i da ako imas dece su pobegli od tebe! Niko ne moze da trpi da posle naj osnovnije komunikacije krenes sa vredjanjem!
Drugo, vise puta si ovo ponavljao a ja sam uvek rekao o pokojnicima sve najbolje, ali si uporan tom pricom pa vise ne znam da li izmisljas, a ne bi se ni iznenadio da je tako govorio jer ti pojma nemas ni ko je bio taj pokojni a ni kakav je bio, ni da li je imao nekoga za razgovor u komsiluku ni da li se druzio sa nekim! Jednostavno ne znas ga, dok ljudi iz sela znaju kakav je bio! Konkretno nisam razgovarao vise od 2-3 puta s njim u zivotu ne zato sto nisam hteo vec zato sto nismo ni imali ni kad ni potrebe! Jebes jednu prepisku na pp s vase strane a ne znas ko je i sta je!
Ako ti je i rekao to sto ti govoris o meni to govori o njemu i njemu ide na dusi!
Uostalom ja sam zadovoljan time sto me znaju dobro nekolicina sa ovog foruma i iz mog mesta a i dalje i svakako da znaju kakav sam i da li sam onakav kako me tvoj sagovornik opisivao!
Ja ne znam dal si primetio da samo ti postavljas ovde teze. Ostalo su samo argumenti. Sa takvim ljudima ne vredi normalno razgovarati, moras da mu naglasavas i opet ne shvata. Manjak mozga to je razumljivo al opet toliko je vec i komicno.
Ne brini se ti za mene, porodica ziva zdrava srecna, nemoj se ravnjati po sebi.
Prepiska? Vidi se da ne znas nista. Jel mislis da je on jedini. rodjak clana iz Jermenovaca prosle godine te je opisao u dlaku, bas ovakog kakav si sad. Fasista, pokvaren covjek do bola. To vec prelazi u neki sablon.
Jos se nisi izvinuo Slobi i ostalima, vjesto se izbjegava a? Takve stvari se uvjek primete, al polako, uvjek se i naplate 👍
 
Jbt rodjak clana 😂😂😂 da se useres od takvih prica!😂
Reko Saja da je prdnuo Paja a smrdi ispod nosa putku😂
Humor na silu nikad nije smesan, verovatno ni onom ko ga prica.
Nema ovde sto clanova iz Jermenovaca nego par, necu coveka da uvlacim u ovo bez ikakve potrebe. Elem kako god bilo, sve to sto ljudi kazu za tebe potvrdjujes sam. Znao sam da si 0 od covjeka, ljiga. Da si fasista nisam znao, al neka je se i to otkrilo. Nek se zna.
 
Kasno je, a jos nisi zaspao pored tako jake doze Bensendina! Rokaj ti jos jedan i to uz rakiju pa ce ti lakse biti! Uzivaj ti u tvojoj magli jer ce ti i sutra isto tmurno biti! 😂
Tvoje price ne piju vodu, glupe su mnogo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh