Chat 13.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
938WW66.jpg
 
Davanjem vise autonomije pokrajini nebi nista promenilo jer ove u Novom Sadu, boli briga za gradjane npr Vrsca, Kikinde, itd. Decentralizacija sa davanjem vise da kazem prava opstinama i gradovima imala bi smisla, pa koliko ko zaradi toliko ce vise i imati. Zaista me briga i za Beogradski metro i za Beograd na vodi.
 
Alooo Peet gde je autonomija Madjarima u Rumuniji?
Seres ovde kao foka i gledaš u tudje dvorište....
Gledaj u svoje.
Jer u Rumuniji nema transilvanaca već Rumuna Madjara i Srba a nema transilvanaca.......
Tako neće biti ni vojvodjanera ni vojvodjana ...naravno samo ako mi Srbi nismo toliko glupi da svi ostanu i Hrvati i Slovenci mi jedino jugosloveni.,vojvodjaneri i Srbijanci....
 
Ma kaži ti meni što tvoji Rumuni ne daju autonomiju Madjarima?
Što se ne decentralizuje prvo u naprednim zemljama EU da vidimo kako to izgleda?
Pusti me ti Madjara i Rumuna s one strane grane, ne zanima me ni da li ce im davati ili nece. Zabadas nos u ono sto te ne dotice isto kao i krajsnike situacija po pitanju Autonomije. Nisi mi odgovorio sta te kopka po pitanju potpune autonomije?
Ovo je moje dvoriste i to mnogo mnogo starije za razliku od nekih koji ne znaju ni gde su ni sta su.
 
Pusti me ti Madjara i Rumuna s one strane grane, ne zanima me ni da li ce im davati ili nece. Zabadas nos u ono sto te ne dotice isto kao i krajsnike situacija po pitanju Autonomije. Nisi mi odgovorio sta te kopka po pitanju potpune autonomije?
Pa hoćete da Srbiju razjebete.
Slušaj Peet moj pradeda je za ovu državu na Solunskom frontu ostavio dva rodjena brata i oca ,po albanskim krsevima.
"I nije Srbija šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar nanese!"
Ako ti drugi ćute neću ja.
Ali pošto je ovo demokratska država dopušteno ti je sve pa i gay da budeš.!
 
Pa hoćete da Srbiju razjebete.
Slušaj Peet moj pradeda je za ovu državu na Solunskom frontu ostavio dva rodjena brata i oca ,po albanskim krsevima.
"I nije Srbija šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar nanese!"
Ako ti drugi ćute neću ja.
Ali pošto je ovo demokratska država dopušteno ti je sve pa i gay da budeš.!
Nije gay, cisti fasista. I to onaj najgori, boji se svoje sjene, 60 kila sa krevetom.
 
Sta proseravas o Solunskom frontu i od k.. ca pravis slona! Autonomija Vojvodine i decentralizacija je po tebi slicna Solunskom frontu?
Srbija i dalje ce Srbija biti ali ne da razpolaze sa svim Vojvodjanskim novcima.
Nek ima nalik Srbije sa potpunom Autonomijom Vojvodine i Kosova kao sto je i bilo do '88
Cemu strah da ce se razjebati kako ti kazes Srbija ako bi se obestinilo to?
Jesi li i ti dodjos?
 
Nije gay, cisti fasista. I to onaj najgori, boji se svoje sjene, 60 kila sa krevetom.
A ti pacove, vidis da sam te izbegavao ovih dana u svakom komentaru tako da sam sit tebe i tvojih izlajavanja. U ostalom video sam kako si vodio raspravu sa nekim kolegama vredjanjem posle par postova, tako da od tebe to nije strano!
 
Pa hoćete da Srbiju razjebete.
Slušaj Peet moj pradeda je za ovu državu na Solunskom frontu ostavio dva rodjena brata i oca ,po albanskim krsevima.
"I nije Srbija šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar nanese!"
Ako ti drugi ćute neću ja.
Ali pošto je ovo demokratska država dopušteno ti je sve pa i gay da budeš.!
Odmah napadi i zamena teza. Ko razbija drzavu?? Ko spominje ocepljenje?? Ne znam koliko imas godina i da li pamtis kako je Vojvodina funkcionisala po ustavu iz 1974?? Ne mogu ni ljudi koji su do skoro ziveli po drugim republikama to da znaju jer ih boli ona stvar. Narocito oni koji sede na dve stolice pa ni sami ne znaju gde pripadaju.
 
A ti pacove, vidis da sam te izbegavao ovih dana u svakom komentaru tako da sam sit tebe i tvojih izlajavanja. U ostalom video sam kako si vodio raspravu sa nekim kolegama vredjanjem posle par postova, tako da od tebe to nije strano!
Kako ces izbegavati kad te niko nije spomenuo? 🤣 Nije greh glupom reci da je glup a ni fasisti da je fasista. To ti sam sebe potvrđujes svakim postom. Treba da te je sramota porodice i godina.
Pokojni clan foruma je bio upravu za tebe, 0 od covjeka, niko ziv u selu te ne podnosi, da si najgori covjek u selu. Nije slagao nista.
 
Odmah napadi i zamena teza. Ko razbija drzavu?? Ko spominje ocepljenje?? Ne znam koliko imas godina i da li pamtis kako je Vojvodina funkcionisala po ustavu iz 1974?? Ne mogu ni ljudi koji su do skoro ziveli po drugim republikama to da znaju jer ih boli ona stvar. Narocito oni koji sede na dve stolice pa ni sami ne znaju gde pripadaju.
Kako je funkcionisala? Kao i svaki deo Jugoslavije. Sada funkcionise kao svaki deo bivse jugoslavije osim slovenije. Ili mislis da zivis u Svajcarskoj pa je sada los period?
 
Apropo diskusije koju smo vodili pre neki dan. Sva deca u Beogradu od vrtica do 19 godina dobice poklon vaucere od 6000 dinara za kupovinu u odredjenim prodavnicama. Takodje po vaucer dobija svo nastavno osoblje od vrtica do srednje skole. Sad se pitaju deca iz ostalog dela Srbije sta su to oni losiji od dece iz BG. Siptomaticno je i to sto se vauceri mogu iskoristiti u 4-5 sportskih radnji Sport Vision i Sport Vision sa dodatkom nekih imena tako da je to ustvari sve jedna firma. Koliko ce se tu para sliti u jedan dzep?? A vi deco i vasi ucitelji u ostalom delu Srbije cekajte deda mraza.
Vi ne komentarisete ovakve stvari nego kada to neko pomene odmah ga proglasavate, razbijacem drzave, izdajnikom i sl. Da vas to ne podseca malo na Aleksandra V??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh