Chat 13.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene samo cudi jedna stvar Slobo???!!! Tvoje ponasanje po pitanju potpune
autonomije Vojvodine je stvarno gledano iz najgoreg aspekta i nije mi jasno na kakav nacin moze licno tebi da ugrozi egzistenciju ili o cemu se radi?
Pa zar kao gradjanin ove Pokrajne tebi nije u interesu da ova Vojvodina opet vraca autonomiju i raspolaze svojim novcem
Veruj mi da retko nailazim na gradjane Vojvodine a da imaju takav stav kao ti.
Pusti ti dodjose, mada i njih ne mogu shvatiiti jer zive na ovim prostorima i pruzeno im je vise nego starosedeocima uz jos uvek nejasne privilegije na svakom koraku.
Dakle slazes se sa decentralizacijom ali stav ti je da ces ispasti **greška jer ne bi imao snage da imas svoje ti u lokalu, a sad kao lakse ti je jer nemas potrebe ni usta da otvaras jer ionako te niko niti pita niti gleda!
 
Covjek vjerovatno razmislja zasto komplikovati situaciju ako covjeku nista bolje nece biti .
Mijenjanje granica drzave nije mala stvar . Zasto mraciti da se nasalim . Postoje drugi , legalniji , i manje opasni nacini da se nesto promijeni od tako krupmih i opasnih stvari kao otcjepljenja , .aneksije , secesije i drugo .
Ne mijenja se skoro nista u Lokvama dali su u srbiji,vojvodini , banatu, eu , madjarskoj itd
 
Naravno Momo da se menja . Vise na TV ne bi gledali politicare juzno od Dunava i Save 😉
Kao sto sam pre koji dan napisao . Posto cemo i mi placati Beogradjanima metro zanima me odakle su pronasli novce da cine mladima ? Nemam nista protiv toga ali metro sami placajte ! Sada svaki stanovnik u Srbiji ima prava da guzi svoje lokalne politicare i trazi isto . Verujem da ce u mnogim mestima do toga i doci .
 
Covjek vjerovatno razmislja zasto komplikovati situaciju ako covjeku nista bolje nece biti .
Mijenjanje granica drzave nije mala stvar . Zasto mraciti da se nasalim . Postoje drugi , legalniji , i manje opasni nacini da se nesto promijeni od tako krupmih i opasnih stvari kao otcjepljenja , .aneksije , secesije i drugo .
Ne mijenja se skoro nista u Lokvama dali su u srbiji,vojvodini , banatu, eu , madjarskoj itd
Momo, pa ti kolega nisi u tom rangu idiota da tumacih potpunu Autonomiju Pokrajne kao otcepljenje i promene drzavne granice!
Zasto se ne vodi racuna onome sta se pise i menja se teza i smer tako lako?!
 
Peet :"Pusti ti dodjose, mada i njih ne mogu shvatiiti jer zive na ovim prostorima i pruzeno im je vise nego starosedeocima uz jos uvek nejasne privilegije na svakom koraku".
Auuuuuuauuuauuuuauaua ccccccc što bi rekao Konjuzin .....jel ima ovde Srba?
Dal ima neko od svih nas ovde da ovo prokomentarise.
Pa šta bi ti radio nama da mi smo mi u Rumuniji?
 
Aj sad da pitam ja sa strane sta me kopka u vezi toga oko vojvodine .
Posto se slazemo da je sns i koalicioni njihovi , uglavnom autokratsko upravljanje pa to sve mozemo reci Vucic , glavni problem.
Bas me zanima procenat koji je sns i koalicija osvojila u uzoj srbiji ,bez ap, i procenat koji su osvojili u vojvodini ako neko zna ?
 
Opet fantaziraš Banat..
Kada je to narod smenio neku vlast svojim protestima?
To ima samo u školskim udžbenicima, u stvarnom životu je drugačije.
U stvarnosti interesne grupe i novac rade promenu vlasti.
Tvojih 'pretnji' vlast se boji koliko vrapca na grani..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Peet :"Pusti ti dodjose, mada i njih ne mogu shvatiiti jer zive na ovim prostorima i pruzeno im je vise nego starosedeocima uz jos uvek nejasne privilegije na svakom koraku".
Auuuuuuauuuauuuuauaua ccccccc što bi rekao Konjuzin .....jel ima ovde Srba?
Dal ima neko od svih nas ovde da ovo prokomentarise.
Pa šta bi ti radio nama da mi smo mi u Rumuniji?
Nedorecen i nejasan si, moze dati odgovor sta te kopka po pitanju potpune autonomije.
 
Peet :"Pusti ti dodjose, mada i njih ne mogu shvatiiti jer zive na ovim prostorima i pruzeno im je vise nego starosedeocima uz jos uvek nejasne privilegije na svakom koraku".
Auuuuuuauuuauuuuauaua ccccccc što bi rekao Konjuzin .....jel ima ovde Srba?
Dal ima neko od svih nas ovde da ovo prokomentarise.
Pa šta bi ti radio nama da mi smo mi u Rumuniji?
Sta bi radio, ono sto su i uradili, smanjili na nivo statisticke greske. Pogledaj koliko je Srba bilo u Temisvarskoj eparhiji pre 100 godina a koliko sada, sta su im radili.
 
@putin - tako pisem da bi ti razumeo sta pisem 😉
Ako imas malo vremena skokni na wikipediju i procitaj istoriju Banata . Mozda bi onda shvatio o cemu sam ti pisao 👍
 
Nemoj ti molim te da radi mene pises tako, ispadas smesan. Ne treba meni Wikipedia, takve stvari se citaju u ozbiljnijim knjigama. To si verovatno preskocio. Posle onih poruka, stvarno ne bi ulazio u neku diskusiju sa tobom, ne jer mislim da ne mogu u svako doba da ti kazem sta te sleduje nego sto mislim da imas neki problem def, a u takvim situacijama radije ne bih da se upustam u neko gubljenje vremena
 
p9nQT1A.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh