Chat 13.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niko neodgovori na moje pitanje generalno kako je glasala vojvodina za sns i koaliciju u odnosu na ostalu srbiju?
Otprilike isto . Pokusao sam juce da nadjem tacno ali nisam uspeo . Ali uzmi u obzir da je sns sa deset stranaka u koaliciji . Vojvodina je vecinom za PUPS i dinastiju Krobabica 😁 . Ali sustina je da kada pogledas procenat izaslih i ljude koji su glasali za vlast - sve ukupno vladaju sa 30% stanovnista . SPS ne racunam jer ce oni uvek ici gde vetar duva .
A ti meni nIsi odgovorio jel su ono tvoja kola .
 
Pa hoćete da Srbiju razjebete.
Slušaj Peet moj pradeda je za ovu državu na Solunskom frontu ostavio dva rodjena brata i oca ,po albanskim krsevima.
"I nije Srbija šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju vetar nanese!"
Ako ti drugi ćute neću ja.
Ali pošto je ovo demokratska država dopušteno ti je sve pa i gay da budeš.!
ovo je sve samo NEdemokratska drzava

te floskule o demokratiji prodaje vlast(citaj zvalavi) narodu koja blage veze nema sa cinjenicnim stanjem u samoj drzavi

ozbiljna diktatura i autokratija vec 10 godina

e sad kaze jedan mnogo vi i ocekujete od realno prvo nepismenog pa sve ostalo naroda koji se za vreme pomracenje Sunca krio u kucama i stanovima jer eto smak sveta ce biti ko da je bitno gde ces biti ako je smak sveta

i opet se vracam na zakon o policiji--prosa nam aflatoksin u mleku,zagadjen vazduh,reke u cevima,oruzje za al kaidu i isis,smanjenje plata i penzija,najveca inflacija u evropi,trenutno van funkcije tent 1,3 i 4 struje imamo jer na svu srecu reke pune vode pa hidroelektrane rade punom parom iako bi sada trebalo to da se ta struja da kazem lageruje(ko je okoline sapca zna sta Sava cini) tako da na kraju krajeva mozda i zasluzujemo da krene da nas jebe po kucama

sledece godine dacemo 3puta vise novca samo za kamatu na javni dug nego sto dajemo za zdravstvo a na vracanje samog javnog duga dacemo vise nego sto izdvajamo za prosvetu
kada na to dodamo nasu granu pljoprivredu koja je u ofsajdu vec odavno,shvatimo da tri najvaznije grane jednog naroda se unistavaju polako ali sigurno
 
ovo je sve samo NEdemokratska drzava

te floskule o demokratiji prodaje vlast(citaj zvalavi) narodu koja blage veze nema sa cinjenicnim stanjem u samoj drzavi

ozbiljna diktatura i autokratija vec 10 godina

e sad kaze jedan mnogo vi i ocekujete od realno prvo nepismenog pa sve ostalo naroda koji se za vreme pomracenje Sunca krio u kucama i stanovima jer eto smak sveta ce biti ko da je bitno gde ces biti ako je smak sveta

i opet se vracam na zakon o policiji--prosa nam aflatoksin u mleku,zagadjen vazduh,reke u cevima,oruzje za al kaidu i isis,smanjenje plata i penzija,najveca inflacija u evropi,trenutno van funkcije tent 1,3 i 4 struje imamo jer na svu srecu reke pune vode pa hidroelektrane rade punom parom iako bi sada trebalo to da se ta struja da kazem lageruje(ko je okoline sapca zna sta Sava cini) tako da na kraju krajeva mozda i zasluzujemo da krene da nas jebe po kucama

sledece godine dacemo 3puta vise novca samo za kamatu na javni dug nego sto dajemo za zdravstvo a na vracanje samog javnog duga dacemo vise nego sto izdvajamo za prosvetu
kada na to dodamo nasu granu pljoprivredu koja je u ofsajdu vec odavno,shvatimo da tri najvaznije grane jednog naroda se unistavaju polako ali sigurno
Demokratska je čim moze da neko priča šta želi a da ne snosi odgovornost
 
Pod hitno uvesti da clanovi foruma moraju da se predstave imenom i prezimenom. U suprotnom ovo ce prerasti u botovski forum.
Davno je rekao Vajta "pod tudjom maskom lakse se zivi"
Ove uvrede i prepiske strasno ruse ugled ovog foruma. On postaje mesto politickih obracuna botova i ostalih clanova.
Ovo je poljoprivredni forum, ako nije da potrazimo drugi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh