Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

alfa 9 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Cena je realna jer je i litraza realna , al dal ce primiti telce? Na kojoj rani daje 12l mozda mozes tu nesto promeniti
ova je crna krava,na prilicno solidnoj ishrani,a zato hocu da uzmem da probam jer ona dere za teletom,dok nije ispod tele ,nece ni da jede. to je kod mog kolege,i zato mi kaze da uzmem,jer on nemoze da joj stavi muzilicu,uvek sutne. a sad ce u 4.tu godinu,a brine me sto nije steona,tek kaze da ce 5.marta osemenjivati
Druze ako je ima 450-500kg isplati se kupiti,jer mozes zavrsiti poso sa tvojim telicima i prodati je posle ,a da ne izgubis na nju nista,sve ispod toga nema svrhe :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

550x1.2=660e
Moj savet je da uzmes ako hoce da primi telice,kad zavrsis poso prodas klanicarima i vratis pare... :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pa ja sam mislio da drzim dok nebude neka problema. svaka dva meseca ispod 2 teleta na kraju jedno kad se zasusi pred telenjem,jer sad ce biti osemenjivana i imam 7 meseci na raspolaganju. ili neznam,mozda neki iskusniji bolje zna.svaki savet mi dobro dodje
Post je spojen: [time]Fri Mar 4 05:49:14 2011[/time]
_________________________________________________
nek bude samo 1e po kili,posto je crni
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevacka pijaca, 4.3.2011.god

zenska telad-270 din/kg
muska telad -320 din/kg
junad-180 din/kg
krave za klanje-110 din/kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

alfa 9 je napisao(la):
pa ja sam mislio da drzim dok nebude neka problema. svaka dva meseca ispod 2 teleta na kraju jedno kad se zasusi pred telenjem,jer sad ce biti osemenjivana i imam 7 meseci na raspolaganju. ili neznam,mozda neki iskusniji bolje zna.svaki savet mi dobro dodje
Post je spojen: [time]1299214154[/time]
_________________________________________________
nek bude samo 1e po kili,posto je crni
E sad za to bi bilo lepo da se ukljuci neko malo iskusniji,jer ja ne cuvam krave vec 8god,posto znas i sam da telici duaraju vime kad doje,pitanje je dal to udaraje ne bi stetilo plodu u kravi.... :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Nece stetiti plodu, dok mu ta telad budu sisala, plod ce biti tek u pocetnoj fazi intrauterinog porasta. Ne udaraju telad toliko jako kravu, da bi mogla da ubiju plod
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pa tada vec nije preporucljivo, jer plod tada pocinje intenzivno da se razvija. Ali sta ti znaci da sisa mesec dana, kad ti nju u 7 mesecu zasusujes. Ako bas hoces tih mesec dana tj od 6 do 7 meseca ti je muzi na muzilicu pa daji teladima iz kofice da piju mleko
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ja nisam čuo da je neko prodao za više od 2 evra.Ali je to odlična cena(ja sam prodao moje po toj ceni slobodan tov) :D
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

MILOŠ D.T je napisao(la):
Ja nisam čuo da je neko prodao za više od 2 evra.Ali je to odlična cena(ja sam prodao moje po toj ceni slobodan tov) :D
koega ti prvo da das turu za 2000-ti post...
kod nas jos niko nije prodao iznad 1.9e,za slobodan tov ne znam,ljudi ovde slabo drze tako bikove :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Petar 90 je napisao(la):
MILOŠ D.T je napisao(la):
Ja nisam čuo da je neko prodao za više od 2 evra.Ali je to odlična cena(ja sam prodao moje po toj ceni slobodan tov) :D
koega ti prvo da das turu za 2000-ti post...
kod nas jos niko nije prodao iznad 1.9e,za slobodan tov ne znam,ljudi ovde slabo drze tako bikove :ppozdrav:

Može jedna tura. :ppozdrav:
Koliki su tvoji?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

oko 500-550,kako koi,odose za tri meseca,da se podgoje jos malo :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Dobro ti razmisli.Bolje da ih daš lakše za iste pare nego da ih raniš još 3 meseca.(nedaj Bože da padne cena) :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

MILOŠ D.T je napisao(la):
Dobro ti razmisli.Bolje da ih daš lakše za iste pare nego da ih raniš još 3 meseca.(nedaj Bože da padne cena) :ppozdrav:
jos nisu ponudili 2e,cim ponude odode oni :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Jutros je stric prodao dve ekstra debele mlade krave za --- 1,5eura po kg!!
 
Nazad
Vrh