Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Znaci najbolje je da se ode u katastar i uzme posedovani list ?
Prvo pogledaj preko interneta eKatastar, ako im je upisan JMBG u katastar - tamo će se videti. Pisaće vlasnik taj i taj (ime i prezime), udeo u parceli toliki i toliki, i kod dela za JMBG pisaće DA ili NE (tj. da li je upisan ili nije JMBG - sam JMBG nećeš videti). Znači ako u eKatastru piše da nije upisan JMBG broj džabe ćeš ići u katastar.
 
Dukej neće ga ni pustiti u katastar, od 04.11 nema ulaska, samo preko geometra i advokata. Izvod iz lista nepokretnosti službeno se pribavlja kod geometara, javnih beleznika i agencija za nekretnine, samo oni imaju direktan pristup bazi katastra. Advokati nemaju, već poručuju od katastra izvod iz lista.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
A da nije mozda 500 dinara po parceli? Ne izdaju se više celi listovi. Nego parcela po parcela. Ispravite me ako grešim.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Катастар се модернизовао, не мо'ш им више прићи без адвоката (а до сад је било само тешко). А дигли таксе у небо.
 
Zato aplikacija geo srbija neradi?
Ako imaš plavu, deinstaliraj je, ona više nema podršku.

Imaš 2 crvene sada. Probaj koja ti više odgovara.
f28d5ec8087843a02c88cac6a0234932.jpg
49d71ef177bc01ff0485f3a91b4b82d6.jpg
 
Nije za ovu temu ali možda neko zna :
Sutra treba kod javnog beležnika da potpišem ovlašćenje za jednu advokatsku kancelariju koja me zastupa u nekom sporu protiv države .
Koliko će da me osemene ?
( mislim na takse kod notara )
 
Nazad
Vrh