Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

To ispada da su ti platili da uzmes 😂
Па ту не али овде, могло би се рећи, да: 72а 48.800 РСД на планини Јелици.
Све купљено на невиђено, само сам погледао авионске и сателитске снимке локације. Додуше нисам видео да фали пут па ћу сад морати да докупим 5,5а за пут (6.000 РСД) да се не зезам да ми катастар додељује пролаз. Да ми треба, не треба ми али купујем терторију за потомке.
To nesto verovatno preko suda sto velika vecina ni ne kupuje. Cim je tako jeftino....
Нема више преко суда, иде преко извшитеља.
 
Па ту не али овде, могло би се рећи, да: 72а 48.800 РСД на планини Јелици.
Све купљено на невиђено, само сам погледао авионске и сателитске снимке локације. Додуше нисам видео да фали пут па ћу сад морати да докупим 5,5а за пут (6.000 РСД) да се не зезам да ми катастар додељује пролаз. Да ми треба, не треба ми али купујем терторију за потомке.

Нема више преко суда, иде преко извшитеља.
Kakav deal covece, nabaci neki posao kad se ti ne uklapas ;)
 
Или си адвокат или извршитељ кад си у току. 🤔😁
Не, ал' знам сва слова оба писма.
Kakav deal covece, nabaci neki posao kad se ti ne uklapas ;)
Ако ти није далеко Дубона (где она будала поби омладину), виноград у фулу 43а почетна цена 1.953€. Требало би да изађе на 3.000 али то може да се исплати за 1-2 год. Обзиром да је 2. лицитација, разне су опције у игри.
 
Ne bih nikada kupovao zemlju koja je nekom nesretniku uzeta i sad je prodaju razni izvrsitelji.
А како би то њему помогло?
У Крагујевцу сам подигао почетну цену за 1000% (изгубио сам). Мора да ме је дужник благосиљао. Да су му одблокирали земљу да сам прода па да намири потраживање нема шансе да би продао за ту цену!
 
Не, ал' знам сва слова оба писма.

Ако ти није далеко Дубона (где она будала поби омладину), виноград у фулу 43а почетна цена 1.953€. Требало би да изађе на 3.000 али то може да се исплати за 1-2 год. Обзиром да је 2. лицитација, разне су опције у игри.
Nije mi mnogo daleko ali dovoljno da ne mogu traktorom da idem da obradjujem. Na udaljenijim mestima dolazi u obzir samo neobradivo zemljiste a obradivo Selevac i okolina..

Takodje mislim da sto je vise ljudi koji licitiraju bice bolje i za onoga ko mora da prodaje jer njemu ce svakako uzeti to i u interesu mu je da se sto vise podigne cena.. Najgori scenario je kad se pojavi jedna zainteresovana stranka.
 
Ne bih nikada kupovao zemlju koja je nekom nesretniku uzeta i sad je prodaju razni izvrsitelji. To ne bi radio ni dzabe da mi je daju.
Имам исто мишљење, али неки људи намерно дају имовину под хипотеку да дођу до пара. Имам блиског рођака који је хтео то да уради, али то време је прошло, банке више нису наседале на то.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
a obradivo Selevac i okolina..
Па што ниси лицитирао пре 4 дана? У Селевцу је било туце парцела, укупно 4,5 Ха, (већина под воћем) понуђено за 17.860€ (ако није продато биће понуђено за 12.760€) и 1Ха КО Друговац1 за 3.710€ (ако није отишло биће 2.650€). Провери код извршитеља Александар Требовац.
 
Па што ниси лицитирао пре 4 дана? У Селевцу је било туце парцела, укупно 4,5 Ха, (већина под воћем) понуђено за 17.860€ (ако није продато биће понуђено за 12.760€) и 1Ха КО Друговац1 за 3.710€ (ако није отишло биће 2.650€). Провери код извршитеља Александар Требовац.
Nisam u toku sa tim stvarima.. Znaci to mora da se trazi preko izvrsitelja, nema negde javno objavljeno sta ide na licitaciju ?
 
Verovatno zbog prodaje Kontinentalu pa sad može lagano 15-20 jutara po toj ludoj ceni da kupi za jedno svoje prodato jutro po nenormalnoj ceni.
Zat stvarno misliš da su oni baš tako velikodušni, i da tako lako bacaju pare i plaćaju koliko ko traži.... Kako da ne.... Verovao ili ne.... Ali skoro sve što su tu otkupili, otkupili su skoro za par tepsija ribe....
 
Zat stvarno misliš da su oni baš tako velikodušni, i da tako lako bacaju pare i plaćaju koliko ko traži.... Kako da ne.... Verovao ili ne.... Ali skoro sve što su tu otkupili, otkupili su skoro za par tepsija ribe....
Šta je za tebe ,,tepsija ribe", 20e/m², 30e/m², 50e/m², 80e/m² ?
Navedi mi primer ko je jeftino prodao zemlju u potezu desno od puta ka NS u zadnjih 15 godina ?
Ne računam pašnjak koji je preko noći postao privatno vlasništvo i o kojem niko ne sme da priča.
 
Navedi mi primer ko je jeftino prodao zemlju u potezu desno od puta ka NS u zadnjih 15 godina ?
Pre samo ne pune 3 godine je bar 10+ ljudi (~20ha) prodalo od 2,5€-14€.... 80 niko nije dobio ni u šali... 55 njih par.... Velika većina otišla je po 22-30.... Što je realno smešna cena spram lokacije pogotovo sada što je dobijena komplet infrastruktura i prilazni putevi.... Jedino je CPT plaćao u prvoj turi više od 36-48.... Dok su u drugoj turi još malo podigli cenu da bi sastavili duplo veću površinu...
 
Nazad
Vrh