Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Bio kod notara. Zbog toga sto se od 1. marta punomocja overavaju kod notara nece da mi prizna punomocje koje je dato ranije kod drugih organa.

Dogovorio sam kupovinu zapustene parcele od 43 ara za 1300e.Zadnjih 10 i vise godina nije obradjivana. Sada mi sleduje krcenje i iduce godine planiram da sadim kajsije.
Moracu da izvedem i geometra jer niko ne zna gde su tacno medje posto su i susedne parcele zapustene.
Објасни магарцу да ти покаже где то не важи од 1. Марта......пуномоћје дато код другог органа пре ступања на снагу надлежности других органа је пуноважно до повлачења истог или датума датог на њему. А то му пише у његовом Закону по ком он поступа.
Хоће да те натера да урадиш нову пуномоћ код њега, па да му кане још који динар, ал мало да муља као ово не важи.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Bojane pogrešio si za ove druge. Njih ima značajno manje,ali rade na proširenju! :osmeh:
Savo znam još od prvog posta koji su..... A znači zemlja je u tvom šoru? Btw ne verujem da su toliko platili.
slike.php
[/URL][/IMG]Obeleženo plavom.
Inače je to zemlja koja je bila od seoske zadruge ''Borac'' koja sad nigde ne može da se nađe da je postojala,a za vreme komuljara tj.lopova je spojena sa zobnaticom,tako da je i seoski dom pripa istoj a sada je arapsko,oj vučiću to su pravili SRPSKI DOBROVOLJCI,a ti prodaješ ko da ti to ćaća dao.
 
Poslednja izmena:
Kada si suvlasnik ili vlasnik 1/2 dela sa nekim na jednoj isto parceli dali postoji mogucnost podele na dve parcele?
Закон о пољопривредном земљишту

Usitnjavanje katastarskih parcela obradivog poljoprivrednog zemljišta Član 27

Obradivo poljoprivredno zemljište ne može da se usitni na parcele čija je površina manja od pola hektara.
Obradivo poljoprivredno zemljište uređeno komasacijom ne može da se usitni na parcele čija je površina manja od jednog hektara.
 
Има ли неко из Деча да каже колика је цена тамо? Конкретно да ли је скупо: њива 3,3 Ха по цени 4.300 €/Ха, 400 м. од воде, 900 м. од задњих кућа, по педологији је чернозем а води се 5. класа?
 
4.300 EUR/ha za 5. klasu je skupo pa gde god da je i šta god da je.

To je pitanje trenutka u kome se može obraditi i raditi, kako se dogovoriš sa vodom.

Nekih godina se i ne može obraditi.

Za ozbiljne domaćine bezvredno, ima neku vrednost kod manjih koji imaju računa da to lepo zalivade.
 
Druže to ti je teška bara.Generalno Deč i nema bolju zemlju bez obzira na deo gde se parcela nalazi.Njihov atar se graniči sa našim pa sam upućen.
 
4.300 EUR/ha za 5. klasu je skupo pa gde god da je i šta god da je. Za ozbiljne domaćine bezvredno,
То је пуна цена, верујем да може да се скине на 3.500 и мање. Иначе, ја нисам озбиљан домаћин него хобиста.:cool:

- - - - - - - - - -

Druže to ti je teška barai.Njihov atar se graniči sa našim pa sam upućen.
Ја још гледам колико је Галовица далеко да наводњавам.:haha: Није према теби већ прама Добановцима. Сад ћу да видим шта каже калкулација за тополу.
 
Sto pise za klasu na papiru to nema veze uzivo kada vidis onda znas ,posto tu ima trske sve ti je jasno kakva je zemlja.
 
da bude malo :off_topic: koja to vrba ide za pelet imali to na forumu malo bolje pojašnjeno i koja tema i kako to ide
https://poljoprivreda.info/tekst/energetska-vrba-revolucija-u-proizvodnji-zelene-energije

- - - - - - - - - -

Sto pise za klasu na papiru to nema veze uzivo.
У праву си. Морам да је згазим па да видим. На сателитским и авионским снимцима, поорано, као и околне.
 
Nazad
Vrh