Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena usluznog kombajniranja

100 nekadašnjim DEM, današnjih 400kn-KJ i tako već godinama
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

kod mene ima 6 kombajna (selo 60 domacinstva-ne obradjuju svi svoje njive), cena kombajniranja je 100 eura/ha- a kombajni krshljaci, znjeju i seju-mozda je to dobro, usteda-imas poznjevenu i posejanu njivu za 100 eura :zli:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

da ne poverujete kod nas je cena usluznog vrsenja 5000din po jutru ::novac:: ::novac:: ::novac:: pa to nema nigde u srbiji samo kod nas u petrovcu.... ::lose:: :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

e onda nismo samo mi alavi na uluzno kombajniranje i nas to dodje duplo vise nego ostale i za jedno jutro zita treba dati 500kg zita a ne 300 kg kao sto je normalna cena za kombajniranje :udri: ::novac:: :udri: :zli:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Mi smo radili uslugu za 3200 din kj!
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Ja bez 400Kn/kj necu paliti kombajn...

Nize od toga se ne vrsi ni u najgoroj godini!

400Kn = 55€
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Kodnas u okolini je toliko, a i inace nije bilo puno posla, a da sam trazio 50eura/kj nebi imao zasto da palim kombaj osim svojeg...
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Kod nas je isto oko 4500-5000,ali moj otac ima kombajn i vrsimo usluzno,tako da ja mislim da to nije puno novaca,jedino sad sto je zito jeftino.A prosle godine kad je bilo 16 dindzi psenica onda niko nije nista rekao a sad je nafta blizu 100 din pa....
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

bas tako u ovoj zemlji sve se nesto kontra menja!! zito dole nafta gore :udri: :udri: sad kad sam jecam vrsio usluzno neki nedaju pare dok im nevrsim i zito i tritikal sta imaju vec!! ali ja trebam da sipam naftu u kombajn ili??
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

@jugos ipak je puno dati za jedno jutro 5000din.a ako racunamo da tamo potrosis 10l nafte po jutru,i to izadje 1000din a jos 4000 din ti je cista zarada...pa gde to ima :nono: po meni bi cena od 4000din po jutru bila maximalna a sve preko toga je deranje :udri: pa vidis posto se vrsi u banatu pa tamo je 3200 din po jutru ali mozda tamo ljudi nisu toliko alavi kao mi slovaci i cenu usluznog kombajniranja uvek naprave oni sto se najvise bave usluznim kombajniranjem i ako oni kazu 5000 svi se moraju toga drzati i tacka(tako bar rade kod nas),,, :udri: :udri: :udri: :udri: :zli: :zli: :zli: :zli: ::jako_besan:: ::sramota:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Johny@uzmes kantu,sipas 10 litri nafte ,i sednes na nju i ovrsi svoje zito.Ti posto nemas kombajn ,tebi je puno,a kombajneru je malo
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Ili da ti ja ovrsim za 10l nafte a kad nesto crkne na kombajnu ti da kupis delove i da popravis?
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

e to je vec drugo ako nesto crkne ali sad pricamo o ceni kombajniranja i kod nas u petrovcu je nakjskuplje i niko nebi hteo da radi za 10lit nafte +3000din....svi oce 5000din po jutru da bi najvise zaradili :zli: ::novac:: :udri:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Pa zato je tolika cena kombajniranja! Ja sam pre neki dan radio usluzno 2 jutra jednom tipu, zito lose da jedva mozes klas da skines i uhvati neku granu, slomi dva dupla prsta i iskrivi noz na kosi! Cena kombajniranja koju tek treba da dobijem je otisla na delove! I sad zasto sam radio? Da nebi bio kuci?
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Eto Dzoni ,mogao si zadrzati fotona i da si mesto casea kupio neki dobar kombajn i zaradis mnogo ::novac::
 
Nazad
Vrh