Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena usluznog kombajniranja

Kod mene je 3500 po jutru ali mi se to nesvidja zbog izuzetno velikih razlika u prinosu.Stvarno nije u redu naplatiti te 3500 din po jutru onom ko ima 15-ak metara i onim sa 35.
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

kod nas je vrsidba 3000 po jutru i to ti se nude kao na vasaru ima pun k++ac kombajna
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Kod mene 50eur po jutru.A ne zna se koliko žita.Prošle godine je išlo 300 kila ili 5000din po kj.
@Miloš D.T Došao nam Mita sa Fahrom i spušta cenu.Tako je i jesenas kada se vršio kukuruz. :nono: :nono: :nono:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Kod mene je 50€ po kj. a ako se radi sa seckom onda je 60€
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Napisao sam cenu u prethodnom postu.Razumem ja da se svi bore za prokleti dinar ali nije u redu prema nama koji u svom selu radimo godinama.Što nije lepo u Tovarniku radio pa brate mili izvoli lepo
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

@sasha ja sam lane dolazio u zabalj donosili smo sleperima zito u mlin koji se nalazi na krivini,ne znam kako se zove ali znam da oni lopataju sleper jer nemaju platformu,dolazio bih i ove godine ali me je nesto sprecilo :udri:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

juce sto sam vrsio placam 300kg/kj zita akombajn je pravi krs vise ga nikad necu zvati osim ako bas ne budem morao jer juce 5 komb. stoji niko nece da radi te neko subotar drugi ima kotlicijadu treci radi samo sebi ostale nisam mogao ni naci zavukli se negde u kafanu a zetvu ko sisa
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Da si bliže uradio bi ti ja.Inače veoma poštujemo svoje mušterije i dogovore bez obzira koja vrsta usluga se radi gledamo i trudimo se da bude urađeno najkvalitetnije što možemo.
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Danger nije bio tu, ako sam dobro obavešten. :D
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Matić je napisao(la):
Da si bliže uradio bi ti ja.Inače veoma poštujemo svoje mušterije i dogovore bez obzira koja vrsta usluga se radi gledamo i trudimo se da bude urađeno najkvalitetnije što možemo.
Ovog sistema se i ja strogo pridrzavam dok musterija nepocne preterano da zaj...va! E onda ga uvatim kad mi dodje na zicer da ni sam nezna sta ga je snaslo! Imao sam jednog pacijenta kome su bale uvek bile mekane i lagane.... kad sam mu balirao 2 otkos lucerke a ja otisao ujutro u 4 i onako rosnu detelinu upresovao da je bilo sigurno 25-30 kg u bali! Posle kad sam mu presovao slamu jecma nije se zalio da su bale lagane...
 
Nazad
Vrh