Cena suncokreta rod 2012. g.

Ja pucam samo na kukuruz, ostalo ide zato sto se mora, zbog plodoreda.
 
nego nema savata da nesto kaze,moram malo da ga prozovem da se ukljuci ...i isprokomentarise moje postove od gore
 
Ja sam isto razmisljao o psenici, da malo iznenadim njive, ali ipak necu, mislim da je mi nismo sejali poslednjih 25 godina.
 
Ja sve mislim da cu suncokret doneti kući u šupu i kad se bude znala konačna cena,odlučiću kome da ga prodam.Po svemu sudeći biće tu lepih razlika u ceni na malo kilometara razdaljine.
 
Pazi se Spajki, koliko god to bilo dobro, mislim da ce te zezati, on je jako ne zgodan da se skladisti, dize vlagu i pali se ko jedan put jedan.... Nosi u ozz Becej, Bata dobro plati...
 
Мало пре ми био човек из Никинаца, нуди 44 дин./кг аконтационо, ако требају паре одмах, онда је 47 дин./кг.
 
Danas su me zvali iz Meteor komerca Sombora 46 din + 5% pdv to je neki 48 i nesto akontna cena kod njih za suncokret i jos doplata (dal ce biti doplata)
 
ako je kukuruz 27 i nesto puta dva to je po meni neka minimalna cena suncokreta a secam se i pariteta 2.5
 
A gde si to gledao?
Moj ćale malopre gledao "Ovo je srbija" i baš su izjave davali Raca i Ćorić.Oboje su rekli da je cena 42din+PDV i da će možda ići koji dinar gore ali se ne zna.Navodno oni zadovoljni sa tom cenom.U tom kontekstu mi je ćale preneo vesti.
 
A gde si to gledao?
Moj ćale malopre gledao "Ovo je srbija" i baš su izjave davali Raca i Ćorić.Oboje su rekli da je cena 42din+PDV i da će možda ići koji dinar gore ali se ne zna.Navodno oni zadovoljni sa tom cenom.U tom kontekstu mi je ćale preneo vesti.
Tamo sam i ja gledao.Raca je rekao da je trenutna cena 42+pdv ali da je realna pocetna cena trebalo da bude 50.Zbog cene 42+pdv ce doci do divljanja.Otprilike je ovako rekao
 
Nazad
Vrh