Cena malih prasića na tržištu

Hvala na informacijama. Ja neznam sta ce biti do kraja,imam sad turu da prodam. Pa do polovine marta necu imati drugu,a valjda ce se cena promeniti na bolje do tada.:ppozdrav:
 
Продати кланици Ђурђевић по 160 дин/кг са просеком 25 кг.За две недеље оглашавања на сајту Фармиа и Купујем продајем само један телефонски позив.
 
Evo vam za usporedbu u hrvatskoj , a nema ih skoro nigdje u okolini pakraca za kupiti

Pecenice cca 25-27 kg od 18 do 20 kn ( sverceri od 16 do 18 kn ) , euro je 7.7 kn , pa vi recite da je kod vas nerealno visoka cjena , vi ne pokrivate ni realan trosak proizvodnje a kamoli da zaradjujete nesto .
 
Juce me zvao jedan od jacih za otkup pasica .. kaze cena je trenutno slaba .. i moli me da ga nikako ne menjam kad mi bude stigla kolicina na prolece od 40 kom.. a svi na sav glas pricaju kako parasica ima na pretek trenutna cena 140-150 din
 
Poslednja izmena od urednika:
Mani ti grujo njihove price,lazu,sad bas traze prasice od 10-25kg od 10kg-200din/kg.15-20kg po170din.Padreex je trazio 100kom,nesvanulica 100kom,jedan iz istocne srbije 200kom...
 
Nazad
Vrh