Cena malih prasića na tržištu

Veceras ima neki vasar u blizini Pozarevca pocinje u 22h a zavrsava se okko 01h,kazu da su tamo prasad 200din,zvao me covek da idem tamo ali ne mogu.
 
to je verovatno u saraorcima,i kod mene prasici 200 nema sanse vise,burazer prodao u nedelju po 200 19 kg prosek!

- - - - - - - - - -

Veceras ima neki vasar u blizini Pozarevca pocinje u 22h a zavrsava se okko 01h,kazu da su tamo prasad 200din,zvao me covek da idem tamo ali ne mogu.

ako je u saraorcima treba da ides ima dosta dobre robe!
 
kome prodajes po 190din?Koliko komada je u pitanju?moze informacije i na pp
 
Danas sam pricao sa jednom farmom,prasad strojena,vakcinisa,respisur sve u full cena 270din sa pdv-om,ali imam jedan problem ne mogu da mi isporucu tu kolicinu koju ja trazim, mesecno samo 100kom to je malo za moje potrebe.
 
Kod nas idu od 220 do 240 din/kg,ali se slabo kupuje,ja sam danas poceo pripremeti objeke,hocu polako da ih punim,mada kod nas u selu nema te kolicine. trebace mi oko 100-150 kom... ali cu uzimati iz vise puta da mi nedodju od jednom...
 
Molim??Nemoguce da je platio toliko,ja sam pricao sa deltom jos kad je bila udarna cena tad je cena bila kod njih oko 270-280din+pdv
 
Moze dobro da prodje cak i ako je cena 140-150din, bitno je da su zdrava prasad i da je dobra genetika i da su uzeta sva prasad sa jedne farme,to kad krene ide ko podmazano,ako izbaci turu za 3meseca sa proseko vecim od 110-115din on se izvukao :ppozdrav:Bitno je da ubaci samo da mu ne stoji objekat prazan
 
Nazad
Vrh