Balirka

600 bala x15 din=9000 din

2 klupčeta kanapa=1800 din
nafta=1200 din

Za amortizaciju,rad i pokidane živce=6000 din
 
Da sam ja samo koju godinu stariji i da je cale kupio presu koju godinu ranije, haos bi bio jer je kod nas u selu uvek bila guzva kod onos sto kvalitetno balira. Presa je kupljena 2001. godine kada sam ja imao 15 godina i nesto malo smo radili usluzno sa njom dok se nije proculo. Od tada radim godisnje 20000-30000 bala i to mi je sasvim dovoljno. Cenu baliranja diktiramo drugar i ja i drzimo se toga a ostali neka rade kako hoce. . . :D
 
maki_vs je napisao(la):
@mzupanski de si uzeo delove,mene interesuju petljaci za new holland 270r zvao sa danas firmu botos iz ade nemaju trenutno ali cena je kazu 70e,zna li neko kakvog kvaliteta su im delovi?
e, uzeo sam ih u mikronu iz siriga, originalni rasspe nemacki, tel. 021/849-538. za botosa sam cuo da nisu losi delovi cak sta vise i dobri. povoljan je i sa cenama, jedino sto on nema rasspe delove. ::namigivanje::
 
dali neko zna ili neko mozda ima na prodaju ovu malu WELGERICU 41 i koja bi bila cena? UNAPRED HVALA!!!!!
 
kod nas po 2,5kn baliraju,spaga 200kn nafta kako koja zavisno sta sipas u traktor dal D2 loz ulje ili plavi dizel ali sve skupa nema tu novaca jer su to usitnjene parcele.
 
u redu je kada se radi njiva koja ima dosta mase pa samim tim i bala onda je ok ici po bali ali sta kad te lik pozove da mu radis, recimo 4 otkos do koga jos usput imas da ides dosta? ja sam neki put radio po bali pa onda po hektaru..
 
savoris je napisao(la):
kod mene ide 3 komada 1 marka = 0.5 evro ::lose::
hmm,cini mi se da vam nije dobra racunica kad si kupio tu presu ako je kostala naprimer 3000 maraka sada bi joj bila cena 3000 evra a ne 1500 ::lose:: tako da bi realno trebalo biti ako je bilo 3bale=1marka sada 3bale=1euro
 
Nazad
Vrh