Balirka

ima jelovac iz kaća od koga ja stalno uzimam neka i po 20klupčadi broj šaljem na pp koga zanima da nebude reklama a meni obrisana poruka
 
E kakva sam ja sve imao a ubedljivo najviše problema mi je pravilo vezivo Dunav Plast iz Čelareva bukvalno pola klupčeta baciš da bi našao početak,nejednake debljine i malo malo pa neki čvorovi ma užas jedan.
 
Matić je napisao(la):
Mora se videti,samo ti dobro pogledaj ipak je to Drvoplast
e onda ja nisam znao gde treba gledati
video sam neki dan u agrokopovoj prodavnici drvoplast tip 500 cena 900 din posto su u vasem kraju i koja veziva?
 
najbolji je original klasov ja sam ga koristio jedne godine dok nisu krenuli turci da ga prave znači kanap je bio extra a otkako ga turci ili ko već pravi nije ni za očin tako da mi ni džabe netreba
 
drvo plast je sranje oce da puca na suncu u kamari.madjarski(segedinski)je naj bolji po meni nijedna bala mi nije pukla od njega a i presa mi bolje radi sa njim meksi je od drvoplasta i zilaviji...
 
maki_vs je napisao(la):
drvo plast je sranje oce da puca na suncu u kamari.madjarski(segedinski)je naj bolji po meni nijedna bala mi nije pukla od njega a i presa mi bolje radi sa njim meksi je od drvoplasta i zilaviji...
Slazem se :D
 
Farmer Bobe to ti je Drvoplast.Hoće da ispuca na suncu kada ti kamara stoji par godina a inače svaka će ti ispucati kada toliko stoji.
 
Nazad
Vrh