Balirka

pitaj botosa 063 70 67 415 ili kucaj na guglu botos delovi za prese imas katalag sasvim korektan kvalitet i cena za velgera 50 eura njegov bolji od orginala
 
Malo sutra a možda i prekosutra.On peca mušterije na ime a kvalitet čak i lošiji u odnosu na ostale proizvođače rezervnih delova.
 
I ima delove uglavnom za Claasa i Welgera,a sto kaze Matic navlaci ljude na kvalitet.
Maticu,zvao sa Jaša.Nema lezaj,rekao mi da kupim obican lezaj,ovu osovinicu da izbijem na presi,i da ubacim u novi.
 
Navlači ljude na ime ne na kvalitet(provereno više puta)a kvalitet ne dobijaju za duplu cenu delova u odnosu na konkurenciju.Jašo je među najpoštenijim prodavcima delova.Hoće da pomogne i učini svakome a dao ti je najbolji savet pa probaj.
 
Mozeli mi neko dati informaciju koliko kostaju novi nozevi za Poljostroj presu u Rumi na vasaru?
Ovde sam zvao firmu u kojoj sam kupio presu i lupise mi cijenu od preko 200 eura,zamalo ne padoh u nesvjest.
 
Ne znam za ostale firme ali 100% sam siguran da ih termometal proizvodi, e sad ko kupuje od njih a ko kupuje od nekog drugog i ko još proizvodi noževe, u to neću da se upuštam...
 
Nekad.
26042012869.jpg


30042012878.jpg

08052012898.jpg

08052012900.jpg

I sada.Malo sam je ponovio.Prelazak sa starog na novi tip vezača.

koliko je kostala transplatacija na novi tip ? i ja se razmisljam kad se ovo moje potrosi da predjem
 
jesi zadovoljniji sa tim tipom ?

mislim u principu identicno sve samo su tela vezaca na lezajevima pa je osovina vecna i onaj tockic ne stiska disk sa strane nego po celu pa je otklonjena mogucnost i da pukne vremenom
 
Zadovoljan sam a bio sam zadovoljan i sa starim tipom.Ovo je dosta dugotrajnije rešenje.Čuva diskove,zupčanike,osovinu,nema više pucanja gornjeg poklopčića...
 
Ekstra su ti vezaci ja sam na mojoj velter ap 52 isto uradio stavio sve komplet novo diskove petljace itd plus sam kolevku i igle stavio nove od ap 53 tad me to koštalo 1750 eura
 
Od Roberta Apromet sam uzeo sve delove za prepravku.Čak sam dobio i neke originalne između ostalog po redovnim cenama.Ista livnica radi za obojicu,igle stižu iz Mađarske pa ko koga z.jebe.Od Botoša ne uzimam delove od kada sam lepo prošao sa noževima na klipu.Uzimam delove i u S.Pazovi jer mi je blizu kada zatreba nešto.Takođe dobar kvalitet uz još pristupačnije cene.
 
Nazad
Vrh