Balirka

Jel koristio neko New Holland 271 balirku i ako ima neko iskustvo bilo bi mi drago da kaze,planiram da kupim.
 
Diskutabilno.Izgledom toliko nisu slicne.
p5090826.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
E sad funkcionalno,pojma nemam.
 
imam kompletno telo vezaca za big baler firme rasspe,novo iz nemacke i neke rezervne delove,znate li kome mogu ponuditi?
 
Stelanje igala ne pomaze, problem je poprecno pomjeranje istih, cesu od kanal odmah pri ulasku i tako cijelom svojom duzinom.

Na presi kola sam imo havriju dakle polpmljen nosac igala i vezaci i jos svasta, ja sam napravio nosac od punog komada mislim da je bio 40 mm i ponovo vario uske za igle,. i sve je to opet radilo,.
e sad ako sam dobro svatio po tvom opisu problema ja bih tu stranu koja cese iglu,isjeko uske i pomjerio za onoliko koliko treba ponovo to izvario i rijesio problem,djes davat tolke novce za komad zeljeza koji se moze napraviti
 
Na presi kola sam imo havriju dakle polpmljen nosac igala i vezaci i jos svasta, ja sam napravio nosac od punog komada mislim da je bio 40 mm i ponovo vario uske za igle,. i sve je to opet radilo,.
e sad ako sam dobro svatio po tvom opisu problema ja bih tu stranu koja cese iglu,isjeko uske i pomjerio za onoliko koliko treba ponovo to izvario i rijesio problem,djes davat tolke novce za komad zeljeza koji se moze napraviti

I ja pokušavam sve vreme da izbegne silne troškove.Nosač se namesti brzo i uglavnom je kriv deo rama na kojem su igle tako da možda i ne moraš ceo nosač praviti
 
Kazner, ma necu dati 640 e za nosac, pa da je sve od titanijuma.
Zorane krivo je izgleda na onoj krivini, i tamo gdje je zavaren polu_disk kocnice zamahivaca igala.
 
U krajnjem slučaju,skini nosač-autogenim aparatom grejati i ispravljati.
Da si malo bliže,koliko ovde pišemo već bi ga tri puta sredili ko bicikli.:ppozdrav:
 
Rijesen problem sa nosacem, dosao konacno majstor.Sto rek'o Matic, uglavnom radili cekic, macola i poluga:udri:
 
balirka

Pozdrav drustvo,molio bih poznavaoce prese mf124 da mi kazu zasta sluze ovi podmetaci nasao sam ih u presi gde stoji manila i neznam dali treba da ih sacuvam ili treba da ih namestim negde unapred hvala.
wkic85.jpg
.
 
Nozici za kanap na mf124 su smotani pod uglom od 90 stepeni, kao vinklo. tako da ovo nije to. Mozda su kakve podloske za ispod noza, kontaktiraj clana Ratko pa on ima MF presu.
 
Da ovo su kao sto kaze sova, listici za podbacivanje e sad ne bih znao kazati pod koji dio tj za koje mjesto su predvidjeni
 
Nazad
Vrh