Balirka

ja nezmam sta je moglo da bude zato i pitam da li mozda neko zna sta bi moglo da bude
 
Ja imam presu pre cetiri godine internacional 435 sa spiralom ja se za njom okrenem samo kad nestane kanapa a vezači su joj kao na velgera ap 41 ili 42 ali su hromirani i nemogu korozirat imam i jos jednu samo je ona 435d internacional isto sqa spiralom ali su vezači od dzondira ali radu bez greske dali neko ima takvu balirku ako ima neko tu balirku neka se javi putem foruma pozdrav.
 
nisu to velgerovi vezaci nego vezac mekkormik poseban vezac ne nosi ga ni jedna druga presa a na 435 d su vezaci rs 3770 nose ih lifamove prese reviere i dosta italijanskih presa inace dosta su to mocne prese sa velikim ucinkom
 
2mzijxx.jpg



evo i prve moje prese koju sam poslao bratu. Sad se pitam koja je bolja ova New Holand 376 ili Poljostroj koju imamo jos od 1998god.
 
Ja sam srecan sto sam i ovu naso. Naso sam jednom jednu ogromnu mislim da je bila N.H. 575 nije bila mnogo skupa , a bila ja ko nova . I prevoznik nije hteo da mi je vozi kuci . Kaze da ne moze da mu udje u kamion , a ako je obori onda mu zauzima mnogo mesta.

Nema veliki izbor , jer odavno su ovde presli na okrugle bale , a velika je konkurencija nas stranaca koji kupujemo stare masine.
 
dragan82 je napisao(la):
Ja sam srecan sto sam i ovu naso. Naso sam jednom jednu ogromnu mislim da je bila N.H. 575 nije bila mnogo skupa , a bila ja ko nova . I prevoznik nije hteo da mi je vozi kuci . Kaze da ne moze da mu udje u kamion , a ako je obori onda mu zauzima mnogo mesta.

Nema veliki izbor , jer odavno su ovde presli na okrugle bale , a velika je konkurencija nas stranaca koji kupujemo stare masine.
dobra je ovo presa i nije matora a za poljostroj je svemirski brod
 
Jan oko 50-og godišta.Imao sam istu takvu,veoma dobra i pouzdana mašina.Problem je što je pogon preko pljosnatog kaiša koji ne može da se nađe nigde a vidim da je na ovoj prepravljeno i idu klinasti kaiševi koliko je to rešeno ne znam.
 
mene sluzi. oko 3000 bala godisnje.ovako kako izgleda tako je pamtim imam nepunih 40g
dobro je reseno trebalo bi 4 kaisa,ja radim sa 2
 
Someca 11 ili masey ferguson 1200(94 godiste)!molim za vase misljenje!?inace cena mf-2500eur. someca-2100eura!
 
Nazad
Vrh