Balirka

klas 40 new holand 265 ili 925 someka m11 banfort bl 49 velger 41 john deere cb 300 319 il 221 fahr hd 20 galignani 146 f i 149 f ama 163 to su prese oko 1000 kg i lakse a najlaksa je someka m 11 samo 550 kg
 
torpedo je napisao(la):
U Levak, stavi neki zarez ovde, ništa mi nije jasno.... :haha:
ja nisam pisac i ne radim sa olovkom vec sa cekicem po mogucstvu sto veci
Post je spojen: [time]1298487570[/time]
_________________________________________________
mmb je napisao(la):
levak da li si mislio na john deere 219 a napisao 319?
ooo i ti se razumes ponesto u pravu si izgubio sam tvoj br opet posalji mi na pp
 
Krajisnik je napisao(la):
levak je napisao(la):
znate li ljudi da su mnogi u brdima navarili raonik na rudu i kada pogura samo spuste polugu presa zaore i stane izgleda smesno ali to je realnost nije narod kriv sto je tu rodjen a mora da radi
Bravo levak nije to cudno imam ja drugara koji tera JD cb 300 sa ferbusonom 533 bez kocnica u sumadiji.meni kad je prosle godine baliraonjivu koju sam uzeo u zakup tu je bio neki korov pa sam kosio i izbalirao jer nisam znao sta cu sa travom a njiva je uska izmedju dva kukuruzista tako da nisam smeo da zapalim (pred branje na dvadeset dana),a nagib je pa da ne preteram 30 % mozda vise,ne cela njiva ali prvih 40 metara.On pusti ferbusona on odleti 50-60 metara pa ga vracamo u rikverc.A dole u dnu njive ima popreko jedna njiva sirine 15 metara pa morava.E to je sex kad se okrecemo ferdza na 3 tocka,uvratina je u dnu.Svaka mu cas sto puta sam sa njim gledao smrt u oci ali navikne se covek ::super::
desaval se su i meni takve stvari , ja uvek baliram popreko koliki go dnagib bio , jedno m sam slamu uzbrdo i nizbrdo balirao, ferguson samo sulja bio sam upropasti njivu ljudi gledaju i krste se..:DD e ka d sam zavrsio hteo sam sve da zapalim i traktor i balirku..:DD
Post je spojen: [time]1298496633[/time]
_________________________________________________
nikola indjija je napisao(la):
mali ti otkosi na ovom video klipu
 
Jesam.Otac je održavao skoro sve prese po selu pa sam kao klinac uz njega dosta toga naučio a 61 imamo preko 20 godina pa je znamo u dušu.
 
Nazad
Vrh