Balirka

levak je napisao(la):
Rodja je napisao(la):
Someca 11 ili masey ferguson 1200(94 godiste)!molim za vase misljenje!?inace cena mf-2500eur. someca-2100eura!
leli masey 1200 ili 120

94 godiste je mozda i120 -valjda ta .danas sam je gledao i zaboravio sam ima one kako se vec zovu valjda (planetarni vezaci:haha:?)! :ppozdrav:
 
pa tako reci jer prvi put cujem za 1200 pa mislim da nisam skrenuo dobra je to presa ali malo teze za delove a ta someka je dobra samo zavisi u kakvom je stanju gse si ih nasao da nije u debrcu
 
trbusac-kod cice!reci mi ti vezaci-jel se oni tako zovu,jel vezu na mrtvi cvor i vredi li ta da se plati 2000-2200e?s
someka je izguljena ali je utegnuta .na obe ja iskreno ne volim one lance sto idu preko dva zuba! :ppozdrav:
Koliko moze da se plati ta someca-solidna je da kazemo!hvala Levak unapred! :ppozdrav:
 
a kod verana nisam je video svraco sam neki dan imao je dve someke m 14 a nije bila ta 11 tako da ti nista ne mogu reci a cene im se tako krecu imao sam ja jednu lepu someku 05 danas je dao u kosjeric 2050 eura
 
Evo mog internacionala 440

dscn1385.jpg
 
Pre nekoliko dana je jedna takva stigla u naše selo (iz Francuske). Nisam je video ali me je drugar zamolio da se raspitam o tim mašinama ako uopšte postoje, a izgleda da postoje.
 
video sam ja puno takvih kada doju odozgo najvise joh deere ali to je posebna zica velike elasticnosti i mislim da tavu zicu ne proizvode vise ni tamo svasta sam video jedna dosla klas bautc balirala samo vunu na farmi ovaca
 
levak je napisao(la):
pa tako reci jer prvi put cujem za 1200 pa mislim da nisam skrenuo dobra je to presa ali malo teze za delove a ta someka je dobra samo zavisi u kakvom je stanju gse si ih nasao da nije u debrcu
Jesi li bio kod mazaca, posto prodaju FAHR- ove prese.
U prolazu sam video da imaju par komada.
 
Nazad
Vrh