Balirka

levak je napisao(la):
treba ovih dana kad vreme dozvoli da dobijem neke balirke someca 05 ako nekog interesuje javite se
Širina pikapa,učinak,godište i ::novac::?
 
zdravo! kupio sam balirku pre godinu dana,veci deo sezone je sve bilo ok ali je pocela desna strana da ne vezuje,veze 2-3 pa ne veze nekoliko,majstor mi je rekao da je skidac kanapa los i da bi trebalo da kupim drugi...hteo sam da pitam da li neko zna koji proizvodjac je najbolji i gde bi mogao da nabavim taj deo? i hteo sam jos da pitam posto ja imam tek 20 godina koje servise treba da uradim pre sezone i posle sezone? unapred hvala svima... u pitanju je new holland276
 
aco 2 je napisao(la):
zdravo! kupio sam balirku pre godinu dana,veci deo sezone je sve bilo ok ali je pocela desna strana da ne vezuje,veze 2-3 pa ne veze nekoliko,majstor mi je rekao da je skidac kanapa los i da bi trebalo da kupim drugi...hteo sam da pitam da li neko zna koji proizvodjac je najbolji i gde bi mogao da nabavim taj deo? i hteo sam jos da pitam posto ja imam tek 20 godina koje servise treba da uradim pre sezone i posle sezone? unapred hvala svima... u pitanju je new holland276
1. Predstavi nam se i napiši nešto o sebi u temi http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.msg290576;topicseen#new
2. Balirku fotografiši i dobićeš odgovore :cao:
 
pa ona kao da ne stigne da uhvati jedan kraj kanapa u cvor.cvor je vezam ali nije uhvatio drugi kraj kanapa... e a taj skidac je bio iskrivljen i grejan je da ga vrate.... sta treba da glikam jer treba da skinem taj skidac i da ga slikam ili moze i ovako dok stoji na petljacu
 
to sto se tebi desava nema veze sa skidacem tebi ili igla ne ide kako treba ili ti donosaci kanapa nisu dobro nastelovani cak mozda je i drzac kanapa oslabio ali skidac nije ko je dolazio od majstora
 
jer mogu nekako da proverim da li je u pitanju igla? e a te donosace kanapa su kao bili dobro nastelovani. gde se nalazi drzac kanapa? ja nzm bas dosta o balirkama jer je skoro uzeo,verovatno znam sta je to,ali tek kada bih ga video
 
vazi sutra cu ja da slikam sve cele petljace iz vise uglova probacu da uhvatim sve da se vidi sto treba...slikacu i igle da vidis.... koliko se secam ta desna igla je bila lomljena pa je varena..... slikacu ih da vidis da li su te igle od nnje uopste.... oko koliko ti odg da vidis slike
 
ma znao sam ja da je igla odavde ja sam vidovit ne znas ti nov si na forumu ako je varena izgubila je ugao bolje kupi iglu nego skidac ne slikaj nista igla sto posto vidim ja odavde
 
ajde ja cu opet da slikam da pogledas....a gde mogu da nabavim igle da znam da su dobre....znas mozda koliko kostaju....
 
e pa super onda ako imas ti..... slikacu ja sutra pa ces da vidis kad vec imas njih sto su dobre videces sta je sa ovima da li su one....sytra do 12 sati slikacu ja pa ti kada budes mogao pogledaj.... hvala
 
aco 2 je napisao(la):
ajde ja cu opet da slikam da pogledas....a gde mogu da nabavim igle da znam da su dobre....znas mozda koliko kostaju....
Ima i kod botosa da se kupe , i skuplje su . Ako neznas sta je dobro pitaj sta je skupo . :sta: :sta:
@levak
15-palanka-brvnara-idemo dalje ::namigivanje:: :D
 
Nazad
Vrh