Alati i radionice

Ima ih svaka snabdevenija radnja,rade ih i naš IKL,ima ih i na sajtu zivko i sinovi u FAG proizvodnji,e sad sve zavisi za šta ti treba tj,za čega su namenjeni.
 
U mojoj okolini nema.Ima onih sa 4 rupe i slicnih,ali ovakvih sa dve rupe nema.
Nasao sam "Kuglager" Novi sad,Codex Beograd,ima i na kupujem prodajem.
Pitam cisto da li ste kupovali,pa da znate gde je povoljno,a da je kvalitet solidan.Potrebni su mi za rotore za drljacu.
 
Izmedju cevi i lezaja ce ici deo koji ce biti obradjen na strugu.Jedna strana tog dela ulazi u cev,a druga u lezaj.Tu stranu koja ulazi u lezaj mogu da uradim da bude 25,a moze i 30.Zato i razmisljam koji lezaj da uzmem.Ipak,mislim da je 25 dovoljno.Inace razlika izmedju ova dva lezaja je oko 200 dinara.
 
@mityoo
Nisam znao za ovu firmu.Sledeci put cu zvati i njih da uporedim cene.Hvala :ppozdrav:
Jutros naruceni u "Kuglager" Novi Sad.Sutra stizu :bravo:
@Nikola Ilic
Jovin broj nije u funkciji.
 
Jutros mi stigla cekrtaljka Stenvil 3/4 sa drskom Hazet. Kupio sam je preko interneta od nekog lika za 112e + postarina 10e i 2e za transfer novca.




29err4k.jpg


- - - - - - - - - -

Ja sam kupio kod nas na pijac od bugara velike gedore 3/4" crveno pakovanje platio sam 42e ali posle nekoliko dana cekrtaljka se raspala , a "T" nastavak posle nekoliko meseci je ostao bez koglice sto drzi kljuc na njemu. Tako da sam bio primoran da ponovo trazim novu garnituru . Garnitura kvalitetnih kljuceva je od 400e pa navise. Pa sam obilazio profesionalne prodavnice i doso do zakljucka da mi je najjeftinije da kupim samo kvalitetnu cekrtaljku. Ali ni ona nije jeftina samo glava , bez drske je oko 300e a drska oko 50e . Tako da sam se odlucio na kupovinu preko interneta i zadovoljan sam.
 
E to je kvalite neprevazidjen. Kako nemam para za komplet, po vaserima stalno kupim nesto od Stahlwillea na komad. Evo i mog delimicnog kompleta kljuceva. Tu je Stahlwille, WGB, Gedore, Rothenberger, Heyco, Hazet... iz kolekcije na komad ili na kilo:osmeh: Malo po malo se kompletira...


 
Nazad
Vrh