Alati i radionice

Kolega svaka cast. Kljucevi su ti ok. Nije bitno kako si ih kupio bitno je da su kvalitetni.
 
Danas pazareno. Na akciji,oba seta imbusa me izaslo 2600din,a srafcigeri 1635din.
z.jpg
 
Moj problem je što mi je cela garnitura vilastih ključeva marke Heyco pa ko šta radi samo preturam po gomilama polovnih alata po vašarima ali nikako da nađem ono što mi treba. Fali mi 16-17 pa da ponovo garnitura bude cela.
 
Ja sam uzeo u vidas komerc u pancevu. Salju alat I brzom postom. Ima na akciji dobri setovi onih Beta alata. Ja merkam toreks muski i zenski set.
 
I ja se ponovio malo, nabavio sam dvije bušilice. Jedna je Bosch 7/45de, za beton, štema i buši. Veoma jaka mašina, 880W, dobio sam 3 majzle i dvije burgije (fi20 i fi2:cool:.
Slika je sa neta, zaboravio da slikam

93096375_6_644x461_mlot-udarowy-wiertarka-bosch-max-gbh-7-45-de-.jpg


Druga je Baier C90K, za metal, buši 22mm u čeliku. Uzeo sam je povoljno jer nije imala glavu pa mi je prijatelj napravio adapter za MK burgije. Sada na njoj imam adapter sa MK3 konusom a imam i MK2 i MK1 adaptere tako da mogu da stavljam burgije po želji. Ima 750W i veoma veliku redukciju, burgija ima samo 275 obrtaja u minuti.

262tzxj.jpg
 
Evo neki ponovljaj od pre par nedelja. Za lupanje betona ima spic i sekac. Tezine preko 30kg motor 2.2kw
Smrt Masina lupa sve pred sobom.
img20141202123805.jpg
 
Druze necu da te razocaram ali imam DOSTA iskustva sa takvim hiltijem i nemam uopste reci hvale za njega... TEzak ubi boze,jako sporo udara naspram Hiltija T76,svi srafovi se odvijaju neverovatno brzo,ulje curi pored spica i posle celog dana torture poceo je i motor fino da mirise....

Ako ga koristis samo ponekad i za svoje potrebe bice dobro,ali ako trebas nesto ozbiljnije da radis (ceo dan) onda ti savetujem cesce da pravis pauze da bi se ohladio... :ppozdrav:
 
hvala,valjda ce da radi,morando je to,inace malo je ovih sa vretenom od 90mm.

- - - - - - - - - -

nisu,prazni su,u utorak bi trebalo da ih tovarimo ako bude vreme,pa cu videti da nesto da pride da ne budu prazne fijoke,sta god da,bice dobro,za dzabe je i sirce slatko.
 
Nazad
Vrh